NOWA LIGA PROAMA

Już 9 grudnia w Białymstoku na hali przy ul. Magnoliowej 18 odbędzie się 1 edycja ligi PROAMA. Liga PROAMA to nowy twór na rynku MMA Polskiej Federacji MMA, która ściśle współpracuje z największą amatorską organizacją na świecie – International MMA Federation (IMMAF).

Liga PROAMA odbywać się będzie 4-6 razy w ciągu roku w różnych miastach Polski, tam zawodnicy konfrontować się będą na zasadzie Ligi MMA, każdy zawodnik będzie mógł stoczyć w dniu zawodów tylko 1 walkę na zasadach Amateur Unified Rules (czyli półzawodową) tj. 3 rundy po 3 min. Zawodnicy ubrani będą w rękawice sparingowe (minimum 6 uncji), ochraniacze na piszczele typu „skarpeta” oraz spodenki i rashguardy. Czyli dokładnie tak jak miało to miejsce na Mistrzostwach Świata w Bahrainie czy Las Vegas .

Zawodnicy mogą zgłaszać swoją kandydaturę przez stronę www.pfmma.pl na której znajduje się formularz rejestracyjny. Wpłaty należy dokonać najpóźniej 48h po wypełnieniu formularza, koszt wpisowego to 60 zł, które zostaje przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z obsługą gali tj. sędziowie, lekarze, cutmani. W dniu zawodów każdy zawodnik będzie mógł zatejpować ręce przez profesjonalnych cutmanów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.