PATRYK BONIECKI: MOMENT NIEUWAGI I POLECIAŁEM NA BIODRO

- Wystarczył moment nieuwagi i poleciałem na biodro - komentuje swój występ Patryk Boniecki, który rywalizował w stylu klasycznym do 85kg podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Bydgoszczy.

Popularny "Paker" zaprezentował się tylko raz na macie przegrywając na punkty z reprezentantem Ukrainy, Ruslanem Mahomedovem 1:3 (2-6).

- Niestety walka nie potoczyła się po mojej myśli, przegrałem wysoko z reprezentantem Ukrainy. Pod koniec pierwszej rundy moment nieuwag spojrzałem na zegar i dałem się rzucić przez biodra przez co straciłem cztery punkty. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i walczyć dalej - mówił po walce zapaśnik SSA Legia 1926 Warszawa.

Patryk Boniecki podkreślił również bardzo dobrą organizację, historycznych pierwszych Młodzieżowych Mistrzostw Świata, które odbywają się w Bydgoszczy.

- Organizacyjnie te mistrzostwa wyglądają bardzo dobrze. Do tej pory mieliśmy tylko jedną imprezę młodzieżową, a jest to taki wiek, gdzie ciężko od razu przebić się do seniora. Taki turniej jest nam bardzo potrzebny i cieszę się, że pierwsza tego typu impreza odbywa się w naszym kraju.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.