BOXING NIGHT 14: GALA NA STADIONIE NARODOWYM

Już od dłuższego czasu wiemy, że Marcin Najman planuje zorganizować swoje największe wydarzenie. Tym razem zaskoczył wszystkich, ponieważ dwudziestego piątego maja chce zrobić galę na PGE Narodowym. Czy mu się uda? Czy jest wstanie zapełnić choć połowę miejsc? Takie pytania chodzą od razu po głowie, jednak trzeba przyznać, że jak na dzień dzisiejszy projekt zapowiada się ciekawie, a ma być to dopiero początek. Choć gala promowana jest pod nazwą 'Narodowa Gala Boksu', to zobaczyć mamy również starcia w formule K-1 oraz MMA.

W głównym pojedynku tego wydarzenia zobaczymy oczywiście Marcina Najmana, który zmierzyłby się z dobrze znanym Arturem Binkowskim. Przypomnijmy, że Artur to znana postać w naszym kraju, która skradła serca wielu kibiców, po tym jak przyjechał z Kanady na walkę z Krzysztofem Zimnochem. Ponadto mamy zobaczyć Mariusza Wacha i Rafała Jackiewicza, który ma szalony pomysł. ''Ciasteczkowy potwór'' zamierza na jednej gali stoczyć walkę w MMA, K-1 i Boksie, a po tym oficjalnie zakończyć swoją barwną karierę. Jest to bardzo szalony pomysł, na który zgodził się już organizator.

W formule K-1 zobaczymy czołowych zawodników w naszym kraju, mistrza Fight Exclusive Night Arkadiusza Wrzoska, trenera i ikonę tego sportu Igora Kołacina czy Tomasza Sararę, który ma imponujące plany. Pojawić się ma również dobrze znany Tomas Mozny.  Na koniec wystąpią nowi bohaterowie MMA, którzy zostali już oficjalnie ogłoszeni na to wydarzenie. W kategorii ciężkiej nie zabraknie Michała Wlazło (5-3), zaś w wadze lekkiej ma bić się Marian Ziółkowski (17-5-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.