MMŚ W ZAPASACH: POLKI BEZ ZWYCIĘSTWA

Żadnej z czterech reprezentantek Polski nie udało się wygrać swojego pojedynku w czwartkowych zmaganiach Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Bydgoszczy.

W czwartek po raz pierwszy na matach w Bydgoszczy zaprezentowały się zapaśniczki. Największe nadzieje wiązaliśmy z występem Katarzyny Mądrowskiej w kategorii do 58kg. Niestety, ubiegłoroczna brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy już w pierwszej walce uległa Hindusce Sangeeta Sangeta przez przewagę techniczną (1-4). Reprezentantka Indii chwilę później wysoko przegrała z Mongołką Battsetseg Aktantsetseg i tym samym zamknęła drogę do repasaży naszej reprezentantce.

Swoje pierwsze walki przegrały również trzy pozostałe biało-czerwone rywalizujące tego dnia. Alicja Czyżowicz (55kg) uległa Węgierce Ramonie Galambos, Natalia Kubaty (63kg) przez położenie na łopatki przegrała z Luize Manzke z Niemiec, a Anna Urbanowicz (75kg) przegrała z Mongołką Nomin Erdene Purvee.

Pomimo wyniku najlepiej zaprezentowała się zapaśniczka ZKS Slavii Ruda Śląska, Natalia Kubaty, która prowadziła po obejściu w walce z Niemką, niestety moment nieuwagi spowodował wygraną rywalki przez tusz.

Wszystkie rywalki naszych zapaśniczek odpadły w kolejnych rundach i tym samym zakończyła się przygoda pierwszego dnia zmagań w zapasach kobiet.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.