ACB 75: GADZHIDAUDOV ZNOKAUTOWAŁ ZIELIŃSKIEGO

Dzisiaj w Niemczech odbyła się gala Absolute Championship Berkut 75. Po wielu zamieszaniach ostatecznie w walce wieczoru pojawił się nasz reprezentant Adrian Zieliński (17-7), który drugi raz skrzyżował rękawice z Ustarmagomedem Gadzhidaudovem (10-3). Zawodnik z DagFighter potrzebował niecałych dwóch minut, aby znokautować Olsztyniaka i tym samym udanie się zrewanżował za przegraną na punkty w Warszawie. Trzeba przyznać, że ten rok nie należy do udanych dla podopiecznego Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego, ponieważ po zwycięstwie w Olsztynie jest to dla niego druga przegrana z rzędu.

Polak od początku ruszył do przodu i obaj zawodnicy wchodzi w wymiany. Zieliński napierał i próbował utrzymać mocne tempo. W odpowiedziach Ustarmagomeda widać było wielką moc, bo przecież po jednym z pierwszych ciosów wstrząsnął reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn. Gadzhidaudov kolejnym uderzeniem zachwiał swoim rywalem i nie wypuścił już zwycięstwa z rąk. Adrian próbował dojść do siebie, jednak w klinczu przyjął mocne kolano i padł na deski. Tym samym sędzia był zmuszony szybko przerwać ten pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English