#3. PRZEGLĄD GAL NA CAŁYM ŚWIECIE!

Przedstawiamy trzeci odcinek serii 'Przegląd Gal Na Całym Świecie', gdzie fani mieszanych sztuk walk będą mogli znaleźć informacje na temat gal w różnych zakątkach świata. Tym razem widzieliśmy event w Finlandii, Australii czy Kazachstanie. Chcecie być na bieżąco? To jest odpowiednie miejsce!

Fight Nights Global 80

W walce wieczoru w Ałmatach swoje ważne zwycięstwo odnotował doświadczony zawodnik publiczności Kuat Khamitov (21-5-1). Po 5-rundowej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał dobrze znanego w naszym kraju Petra Queally (10-5).

Swój pas kategorii półśredniej obronił Georgiy Kichigin (16-5), który w czwartej rundzie poddał Magomeda Nurova (5-2). W wadze muszej po nieudanej walce o tytuł wrócił Zhalgas Zhumagalov (10-3), który pewnie wypunktował Shajidula Hauqe (9-4) dobrze znanego z walk na wsypach. Warto wspomnieć o zwycięstwie Zhumana Zhumabekova (5-2) i Germana Barsegyana (3-1-1). 

Hex Fight Series 12

W wadze półciężkiej pas obronił niepokonany Jim Crute (6-0), który po 5-rundach pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał rodaka Stevena Warby (9-3). W kategorii lekkiej pas również obronił Callan Potter (16-6), który na początku trzeciej odsłony zastopował Jacka Beckera (6-1). Swój kolejny efektowny występ zaliczył utalentowany Israel Adesanya (11-0), który pod koniec pierwszej odsłony znokautował Stu Dare (8-5). Kwestią czasu jest tylko, kiedy "The Style Bender" podpisze kontrakt z UFC. Warto również wspomnieć o zwycięstwie Grega Atzori (19-10) czy Ricky Campa (9-4).

Cage 41

W walce wieczoru w kategorii piórkowej swoją pierwszą walkę w Finlandii stoczył Alex Gilpin (10-1), który pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Joni Salovaara (18-10). Matteus Lahdesmaki (14-9-1) po trzech latach przerwy wrócił poddając i zapewniając pierwszą przegraną w dorobku Romana Dika (5-1). W wadze muszej swoje ważne zwycięstwo odnotował Abdul Hussein (4-0), którego dobrze znanym z IMMAF. Zawodnik publiczności pod koniec pierwszej odsłonie zastopował Yari Orsini (8-3) z Włoch.

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Tuukka Repo (5-1), Oli Santalahti (6-2), Edwarda Wallsa (5-3) i Dmitry Tebekina (8-3). 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.