WSC 1: OMIELAŃCZUK ZAPOWIEDZIANY NA GALĘ W NIEMCZECH

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-11-27

Organizacja World Super Champions zamierza wejść na rynek z dużym hukiem, a ich zbliżająca się gala zapewnia ''dreszcze''! Wszystko wydaje się dziwaczne, ponieważ wydarzenie ma  odbyć się siódmego lipca, a już teraz znamy całą kartę walk. To nie codzienna sytuacja, ale miejmy nadzieje, że do wszystkiego dojdzie, bo szkoda stracić tak świetną kartę walk. W walce wieczoru swój drugi pojedynek w powrocie stoczy legendarny Jerome Le Banner (3-3-1), który zamierza poprawić swój rekord w starciu z Janoschem Stefanem (5-4).

W wadze ciężkiej zapowiedziano starcie Daniela Omielańczuka (19-8-1), który miałby się zmierzyć z Juniorem Karantą (2-0), który za parę dni stoczy swoją dopiero trzecią walkę zawodową. Szwedzi mają pełne nadzieje w tym młodych zawodniku, który w poprzednich walkach efektownie kończył swoich oponentów. To nie koniec zawodników reprezentujących nasze barwy, których mamy zobaczyć na tym wydarzeniu. W wadze koguciej ma pojawić się Arbi Shamaeva (9-3), który stanie przed największych wyzwanie w karierze. Zawodnik z Warszawy ma zmierzyć się z Taylorem Lapilusem (11-2), który jest świeżo po epizodzie w UFC. Trzeba przypomnieć, że Francuz nie radził tam sobie najgorzej, a po pierwszej przegranej niespodziewanie został zwolniony.

Nie zabraknie również drugiego brata Lapilusa czyli Damiena (15-8-1), który z nie wiadomych przyczyn zmierzy się z Andy Souwerem (2-3). Holender to oczywiście wielka gwiazda kick-boxingu, która przygody z mieszanymi sztukami walki nie może zaliczyć do udanych, ale dalej nie zamierza się poddawać. To nie będzie tylko wieczór MMA, ponieważ pojawią się również starcia w formule K-1. W tak zwanym co main evencie wystąpi gwiazda Artur Kyshenko (69-13-1), który zamierza odnotować kolejny sukces. Tym razem poza Chinami zawodnik z Amsterdamu spotka się z Gago Drago z Armenii.