DANA WHITE CHCIAŁBY PRACOWAĆ Z JOSHUĄ

Jakiś czas temu szef federacji UFC Dana White zapowiedział, że w 2018 roku zamierza rozpocząć podbój świata boksu zawodowego. Dziś stojący na czele największej organizacji MMA na świecie wyjawił, że marzy mu się współpraca ze zunifikowanym mistrzem wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).

Inaugurującą galę boksu zawodowego organizowaną przez White'a pod szyldem "Zuffa Boxing" mamy zobaczyć jeszcze w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- W tej chwili mam dwa różne plany, A i B. Nie jestem jeszcze pewien, którą drogą pójdę. Zamierzam usiąść do stołu i porozmawiać ze wszystkimi z branży. Z tego co wiem, wiele osób jest zainteresowanych współpracą. Już na początku przyszłego roku powinniśmy poznać szczegóły - wyjawił White.

- Czuję, że to odpowiedni czas. Czy będę potrafił zawojować rynek? Nie wiem. Czy to zadziała? Tego też nie wiem. Mam jednak swoje pomysły, powinienem im dać szansę - obwieścił szef federacji UFC.

White został zapytany również o to, z którym z pięściarzy najbardziej chciałby podjąć współpracę. I nie miał wątpliwości, że takim pięściarzem jest Anthony Joshua.

- W mojej opinii to najlepszy do promocji bokser na rynku - zdradził White.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.