#4. PRZEGLĄD GAL NA CAŁYM ŚWIECIE!

Przedstawiamy czwarty odcinek serii 'Przegląd Gal Na Całym Świecie', gdzie fani mieszanych sztuk walk będą mogli znaleźć informacje na temat gal w różnych zakątkach świata. Tym razem widzieliśmy event w Rosji i Szwecji. Chcecie być na bieżąco? To jest odpowiednie miejsce!

Superior Challenge 16

W walce wieczoru w Sztokholmie pas kategorii lekkiej obronił Diego Nunes (21-7) znany wszystkim z świetnych pojedynków w UFC. Brazylijczyk odnotował drugą ważną wygraną z rzędu. Tym razem w drugiej odsłonie poddał Michela Ersoy (6-4). Wysoko w karcie walk mieliśmy zobaczyć Papy Abedi (10-4), który w ostatniej chwili doznał kontuzji kolana. W kategorii półśredniej tytuł zdobył David Bielkheden (25-12), który jeszcze bardziej powiększył swoją passę zwycięstw. Szwed w ósmym zwycięstwie z rzędu już w pierwszej odsłonie zastopował Antona Radmana (14-9). W wadze średniej ważny sukces odnotował Sadibou Sy (6-2), który już w pierwszej rundzie z kwitkiem odprawił dobrze znanego w naszym kraju Nikosa Sokolisa (12-6).

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Simona Skolda (8-5) czy Martina Akhtara (9-5).

MFP-214: ''Eastern Frontier''

W walce wieczoru w Chabarowsku pas kategorii lekkiej zdobył Arman Tsarukyan (10-1), który pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał bardziej doświadczonego Takenori Sato (19-12-7). Był to ważny sukces zawodnik z Armenii, który w ostatnich pojedynkach w Rosji cieszył publiczność dobrą dawką emocji. Przypomnijmy, że jeszcze nie dawno zadebiutował on w ciekawej organizacji Road FC.

W kategorii koguciej efektownie zaprezentował się Grigory Popov (12-1), który już w pierwszej odsłonie poddał Deyu Wanga (3-3) z Chin. Reprezentant Rosji toczy swoją karierę w Rosji, ale równocześnie właśnie w Chinach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.