GLADIATORS: RAFAŁ RYNKOWSKI ZAWALCZY O PAS

Dwudziestego czwartego lutego w Whitwick odbędzie się gala Rise Of The Gladiators, a w tak zwanym co main evencie zobaczymy naszego reprezentanta Rafała Rynkowskiego (9-2). Wojownik pochodzący z Ełku, a mieszkający na wyspach dostanie walkę o pas kategorii lekkiej. Stanie do największego wyzwania w karierze, bo przecież rywalem będzie niebezpieczny Jefferson George (7-6). Jest to dobra informacja, po tym jak Polak związał się z grupą WAR Fight Management. Tym samym są już efekty i miejmy nadzieje, że będziemy widzieć ''Rynka'' częściej.

Rafał w roku 2014 wystąpił w turnieju na gali w Suwałkach, który wygrał efektownie uderzeniami stopując Armena Stepanyana i Andrey'a Sucharewicza z Białorusi. Następnie Rafał miał dostać upragnioną walkę o pas, który należał do Arbi Shamaeva. Ostatecznie nie doszło do tego, a Rynkowski w poprzednim roku wrócił po 2-letniej przerwie. Polak wystąpił w Halifax, gdy w drugiej rundzie z kwitkiem odprawił Joachima Tollefsena.

Brytyjczyk w dorobku ma już walki z naszymi reprezentantami. Pierwszy miał miejsce w 2013 roku na gali BAMMA 13 pod koniec drugiej rundy poddał Mateusza Marzca. Rok później wystąpił w Trójmieście na gali KSW 27, gdzie dał świetny pojedynek, ale ostatecznie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem Gamrotem. Przypomnijmy, że Jefferson jeszcze w tamtym roku przegrał na punkty z Marciem Diakiese, który aktualnie robi furorę w UFC. Ostatnio George przegrywał na punkty, ale z nie byle kim, bo niepokonanym Rickiem Selvarajahem i doświadczonym Bradem Wheelerem. W ostatnim starciu zawodnik z Blood Sweat and Tears wystąpił w Norwich, gdzie na początku drugiej rundy zastopował Kimbo Tinghaugena.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.