POLSKIE LEGENDY ZNÓW WYSZŁY DO RINGU

DSF Kickboxing Challenge 12: Najlepsi z Najlepszych II to już historia. Połączona z „Benefisem Polskich Legend Kickboxingu” najmocniej obsadzona gala w historii federacji nie zawiodła nikogo. Kibice obejrzeli 8 ciekawych pojedynków. Udanie zadebiutował Daniel Omielańczuk, efektownie powrócił Kamil Ruta, kolejną cenną wygraną odniósł Dawid Kasperski, a trylogia Sokół-Juras zyskała satysfakcjonujące zakończenie. W szalenie emocjonującej walce wieczoru nie zawiódł Kamil Jenel, który po wielkiej wojnie obronił pas mistrza DSF Kickboxing Challenge w wadze do 81 kilogramów. Drugi tytuł mistrzowski również nie zmienił właściciela - Piotr Romankiewicz nadal na tronie wagi ciężkiej!

Wielka impreza w Restauracji Champions Sports Bar w Hotelu Marriott miała również na celu uhonorowanie wspaniałych wojowników, którzy na ringach całego świata rozsławiali Polskę w minionych latach. Sławomir Duba i federacja DSF Kickboxing Challenge oddali wspaniały hołd najlepszym z najlepszych. Wyróżnieni zostali obecni na gali Marek Piotrowski, Przemysław Saleta, Piotr Siegoczyński, Agnieszka Rylik, Andrzej Palacz, Mariusz Cieśliński, Wojciech Cieślak, Robert Złotkowski i Dorota Godzina. Każda z legend polskiego kickboxingu otrzymała piękny pamiątkowy pas.

Bez przeszłości nie ma teraźniejszości - to hasło przyświecało mi od momentu, kiedy powołałem do życia federację DSF Kickboxing Challenge. Cieszę się, że uczyniliśmy to, co powinno zostać zrobione dawno temu. Gala „Najlepsi z Najlepszych” to perfekcyjne miejsce i czas na oddanie hołdu naszym legendom – powiedział Sławomir Duba, prezes federacji.

DSF Kickboxing Challenge rozpocznie rok 2018 z prawdziwym przytupem. Już w pierwszej połowie roku odbędą się dwie duże imprezy. 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się gala DSF Kickboxing Challenge 13, a wczesną wiosną – 13 kwietnia na warszawskim Torwarze – DSF Kickboxing Challenge 14 z najmocniejszą kartą walk w historii. W walce wieczoru wystąpi debiutujący w federacji Marcin „Różal” Różalski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.