UFC FIGHT NIGHT 125: MACHIDA-ANDERS WALKĄ WIECZORU

Trzeciego lutego w Belem odbędzie się gala UFC Fight Night 125, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. W kategorii średniej drugi pojedynek po powrocie stoczy legendarny Lyoto Machida (22-8), który zmierzy się z prospektem Erykiem Andersem (10-0). Dla 39-latka będzie to kolejna walka przed własną publicznością i niewykluczone, że jedna z ostatnich, patrząc na ostatnie jego występy.

''Dragon'' będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich trzech przegranych z rzędu. Lyoto w roku 2015 przegrał przed czasem z rąk Luke Rockholda i Yoela Romero. Brazylijczyk wpadł na dopingu, a powrócił w tym roku po dwóch latach przerwy. Na UFC Fight Night 119 musiał uznać wyższość Dereka Brunsona, który znokautował go już w pierwszej rundzie.

Mistrz organizacji LFA kolejnym sukcesem wywalczył sobie kontrakt z Amerykańskim gigantem i wystąpił na UFC on FOX 25 już w pierwszej rundzie z kwitkiem odprawiając Rafaela Natala. ''Ya Boy'' ostatnią walkę stoczył w poprzednim weekend, gdy w Kalifornii jednogłośną decyzją sędziów zapewnił pierwszą przegraną w dorobku Markusa Pereza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.