SUKCESY POLAKÓW NA ME W TAEKWONDO

Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie wśród kobiet zajęła reprezentacja Polski podczas rozegranych w Sofii w Bułgarii seniorskich mistrzostw Europy w taekwondo.

Największy sukces odniosła Anika Godel-Chełmecka z AZS Poznań, która zdobyła srebro. Ambitna Polaka swoje cele widzi jednak dużo dalej, na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020.

- Nie srebrny, a złoty medal Igrzysk Olimpijskich jest jednoznacznym celem wszystkich decyzji podejmowanych w ciągu kilku ostatnich lat mojego życia. Powrót ze Skandynawii do Polski, przeprowadzka z Warszawy do Poznania… Podjęłam wiele trudnych decyzji, a każda z nich bezpośrednio wpływa nie tylko na moje życie, ale i moich najbliższych. Mam tego świadomość. To co mogę zrobić, to dawać z siebie najwięcej jak to możliwe i jednocześnie cieszyć się wyzwaniami. Oczywiście bywają trudne chwile, rozczarowania z których trudno się podnieść, ale życie sportowca to naprawdę cudowna podróż. Mam nadzieję, że moja wiedzie do Tokio. - mówiła Anika w wywiadzie dla Magazynu Sportowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.