XXXVI ZŁOTA RĘKAWICA WISŁY KRAKÓW 2017

Naprawdę dobrym tempem rozpoczął się XXXVII Międzynarodowy Turniej o Złotą Rękawicę Wisły Kraków (15-17.12.2017) - jesli tak będzie dalej to nie tylko na finałach zobaczymy ciekawe pojedynki, ale na kolejnych edycjach, tego niegdyś sławnego turnieju. Umacniająca się pozycja Małopolski na pięściarskiej mapie kraju, widoczna była już od pierwszego gongu.

Kibice którzy wybiorą się w najbliższych dniach do Hali Wisły (półfinały) i Nowej Hali  Wisły na finały, na pewno skorzystają z tej wielkiej pięściarskiej uczty.

Wyniki pierwszych pojedynków (15.12.2017) Kraków, Reymonta 22

Młodzik
1 walka w kategorii 41,5kg
Jakub Krzpiet (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Oskar Jędrysiak (DKB Dzierżoniów) NC
2 walka w kategorii 56kg
Kacper Ciureja (Tiger Tarnów) vs Adrian Rak (SK MIKO FitBox - Słowacja) PKT 3:0
3 walka w kategorii 68kg
Stefan Vrabel (SK MIKO FitBox - Słowacja) vs Adrian Burda (Wisła Kraków) PKT 1:2
Kadet
4 walka w kategorii 52kg
Jakub Pyclik (Wisła Kraków) vs Ilman Didajev (Start Grudziadz) PKT 1:2
5 walka w kategorii 52kg
Eryk Ratajczak (Gwardia Wrocław) vs Hubert Olesiuk (Gwarek Łęczna) PKT 3:0 
6 walka w kategorii 63kg
Jakub Baranowski (Gwardia Wrocław) vs Michał Szeliński (Wisła Kraków) PKT 1:2
7 walka w kategorii 63kg
Hubert Wardak (Niedzwiedz Ketrzyn) vs Michał Wojtaszek (Wisła Kraków) PKT 3:0 
8 walka w kategorii 70kg
Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Dominik Karcz (Wisła Kraków) RSC1
9 walka w kategorii +80kg
Szczepan Szmyd (Wisłok Rzeszów) vs Oskar Kopera (Orkan Gorzów) PKT 2:1 
Junior
10 walka w kategorii 60kg
Jakub Szydełko (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Maciej Kiwior (Tiger Tarnów) PKT 3:0 
11 walka w kategorii 60kg
Marcel Janicki (UKS Ruda Śląska) vs Jakub Pietrzykowski (SMS Szczecin) PKT 0:3
12 walka w kategorii 60kg
Mariusz Gruszka (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 0:3
13 walka w kategorii 60kg
Kylian Joos (CS Puteax - Francja) vs Mateusz Wuzik (Garda Gierałtowice) PKT 2:1 
14 walka w kategorii 64kg
Krzysztof Franczyk (Jaskinia Lwa Ziebice) 3:0 vs Filip Oszczepalski (Fighter Kielce) PKT 3:0
15 walka w kategorii 64kg
Damian Durkacz (Spartan Knurów) vs Daniel Piotrowski (CKB Potężnie Ciechocinek) PKT 3:0 
16 walka w kategorii 64kg
Paweł Mikołaj (Shogun Mysłowice) vs Dorian Sławiński (Gwardia Wrocław) PKT 0:3
17 walka w kategorii 64kg
Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) vs Jakub Krosta (Górnik Wieliczka) AB3
18 walka w kategorii 69kg
Ali Al.Naser (Octagon Team Kraków) vs Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 0:3
19 walka w kategorii 69kg
Łukasz Pisk-Piskowski (Odra Opole) vs Mariusz Szczurek (Górnik Wieliczka) KO2
20 walka w kategorii 69kg
Remigiusz Skoczyński (Garda Gierałtowice) vs Romain Lehot (Noble Art. Caretan - Francja) PKT 0:3
21 walka w kategorii 69kg
Łukasz Górecki (Kleofas Katowice) vs Damian Bryl (Global Boxing Tarnów) KO3
22 walka w kategorii 75kg
Damian Rojek (Rojek Kraków) vs Dawid Gurtatowski (Jaskinia Lwa Ziebice) PKT 1:2
Senior
23 walka w kategorii 64kg
Bolesław Guzek (Morsy Dębica) vs Moussa Drouche (Epinette Batignolles - Francja) PKT 0:3
24 walka w kategorii 64kg
Mateusz Basza (Wisła Kraków) vs Marcin Szydełko (Grappling Kraków) PKT 2:1 
25 walka w kategorii 64kg
Jakub Kras (Tiger Tarnów) vs Konrad Piekarski (Grappling Kraków) RSCI 2
26 walka w kategorii 64kg
Filip Dzubara (SK MIKO FitBox - Słowacja) vs Aleksander Jasiewicz (JKB Jawor Team Jaworzno) RSCI 3
27 walka w kategorii 69kg
Tomasz Króliczak (Octagon Team Kraków) vs Michał Drożdż (Wisła Kraków) PKT 0:3
28 walka w kategorii 69kg
Jarosław Pająk (Grappling Kraków) vs Jan Rak (SK MIKO FitBox - Słowacja) PKT 0:3
29 walka w kategorii 69kg
Tomasz Piotrowski (Golden Team Nowy Sacz) vs Dominik Adamski (Octagon Team Kraków) PKT 1:2
30 walka w kategorii 75kg
Hubert Kaczmarek (Kleofas Katowice) vs Radosław Chojnowski (Odra Opole) PKT 3:0 
31 walka w kategorii 75kg
Mikołaj Jeleń (Grappling Kraków) vs Sebastian Rembecki (Górnik Wieliczka) PKT 0:3
32 walka w kategorii 75kg
Grzegorz Mardyła (Champion Myślenice) vs Adnan Al.Nasar (Octagon Team Kraków) PKT 3:0
33 walka w kategorii 75kg
Wiktor Koziorz (Shogun Mysłowice) vs Mateusz Piech (niezrzeszony MZB) PKT 3:0 
34 walka w kategorii 75kg
Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Piotr Franczyk (Magic Boxing Brzesko) PKT 3:0
35 walka w kategorii 81kg
Czarek Filip (Adrenalina Wrocław) vs Jacek Kałuziak (Shogun Mysłowice) PKT 3:0 
36 walka w kategorii 81kg
Arsen Rizun (Wisła Kraków) vs Karol Lamczyk (WKS Desant Kraków) PKT 3:0
37 walka w kategorii 81kg
Mateusz Kasza (Kleofas Katowice) vs Michał Cyganik (Smok Zabierzów) PKT 2:1
38 walka w kategorii 81kg
Leclerc Nogaus (Asnieres BC - Francja) vs Klemens Szczepaniak (Octagon Team Kraków) PKT 3:0
39 walka w kategorii 91kg
Mateusz Laskowski (Octagon Team Kraków) vs Piotr Smaroń (Wisła Kraków) PKT 0:3
40 walka w kategorii 91kg
Oskar Bielski (BKS Skorpion Szczecin) vs Jakub Szmajda (CKB Potężnie Ciechocinek) PKT 0:3

XXXVII Złota Rękawica Wisły Kraków 2017 eliminacje

Sędzia Kazimierz Mietła na XXXVII Złotej Rękawicy Wisły Kraków

Zapis jednego z pojedynków seniorów

Zestawienie walk półfinałowych (16.12.2017) godz. 11:00
Kadet
41 walka w kategorii 52kg
Sebastian Ptak (Morsy Dębica) vs Mateusz Klimala (Gwarek Łęczna) 
42 walka w kategorii 52kg
Ilman Didajev (Start Grudziadz) vs Eryk Ratajczak (Gwardia Wrocław) 
43 walka w kategorii 60kg
Marcin Niciński (KS Polkowice) vs Łukasz Przebinda (BKS Skorpion Szczecin) 
44 walka w kategorii 63kg
Adam Mika (Orkan Gorzów) vs Igor Pryga (Rojek Kraków) 
45 walka w kategorii 63kg
Michał Szeliński (Wisła Kraków) vs Hubert Wardak (Niedzwiedz Ketrzyn) 
46 walka w kategorii 66kg
Filip Colkos (Kleofas Katowice) vs Hubert Łuczków (Imperium Boxing Wałbrzych) 
47 walka w kategorii 66kg
Michał Ożga (Czajnia Tomaszów Lubelski) vs Seweryn Kłosowicz (Gimnasion Boguchwała) 
48 walka w kategorii 70kg
Dawid Pytlak (Stal Stalowa Wola) vs Omar Moutouk (DKB Dzierżoniów) 
49 walka w kategorii 70kg
Dorian Szlachcic (DKB Dzierżoniów) vs Kacper Martyka (Akademia Boksu R. Gortata) 
50 walka w kategorii 80kg
Dominik Fortuna (Górnik Wieliczka) vs Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) 

Junior
51 walka w kategorii 60kg
Jakub Szydełko (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Jakub Pietrzykowski (SMS Szczecin) 
52 walka w kategorii 60kg
Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Kylian Joos (CS Puteax - Francja) 
53 walka w kategorii 64kg
Krzysztof Franczyk (Jaskinia Lwa Ziebice) vs Damian Durkacz (Spartan Knurów) 
54 walka w kategorii 64kg
Dorian Sławiński (Gwardia Wrocław) vs Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) 
55 walka w kategorii 69kg
Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Łukasz Pisk-Piskowski (Odra Opole) 
56 walka w kategorii 69kg
Romain Lehot (Noble Art. Caretan - Francja) vs Damian Bryl (Global Boxing Tarnów) 
57 walka w kategorii 75kg
Eryk Himner (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Igor Hryshchenko (Lwów Ukraina) 
58 walka w kategorii 75kg
Vladyslaw Bilous (Adrenalina Wrocław) vs Dawid Gurtatowski (Jaskinia Lwa Ziębice)  

 Zestawienie walk półfinałowych (16.12.2017) godz. 16:00

Junior
59 walka w kategorii 81kg
Oskar Oram (Smok Zabierzów) vs Tomasz Otworowski (Garda Gierałtowice) 
60 walka w kategorii 91kg
Patryk Szeszko (Garda Gierałtowice) vs Michał Szot (LKS Myszków) 
61 walka w kategorii 91kg
Artur Górski (Tiger Tarnów) vs Yuriy Sid (Lwów Ukraina) 

Senior
62 walka w kategorii 64kg
Moussa Drouche (Epinette Batignolles - Francja) vs Mateusz Basza (Wisła Kraków) 
63 walka w kategorii 64kg
Jakub Kras (Tiger Tarnów) vs Aleksander Jasiewicz (JKB Jawor Team Jaworzno) 
64 walka w kategorii 69kg
Roman Postoiko (Smok Zabierzów) vs Michał Drożdż (Wisła Kraków) 
65 walka w kategorii 69kg
Jan Rak (SK MIKO FitBox - Słowacja) vs Dominik Adamski (Octagon Team Kraków) 
66 walka w kategorii 75kg
Ireneusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) vs Hubert Kaczmarek (Kleofas Katowice) 
67 walka w kategorii 75kg
Sebastian Rembecki (Górnik Wieliczka) vs Grzegorz Mardyła (Champion Myślenice) 
68 walka w kategorii 75kg
Michał Ostrowski (KS Cios Adamek Gilowice) vs Adji Sangare (CMSA Aulnay - Francja) 
69 walka w kategorii 75kg
Wiktor Koziorz (Shogun Mysłowice) vs Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) 
70 walka w kategorii 81kg 
Ziemowit Zgoliński (Gwarek Łęczna) vs Damian Biedka (Tiger Myślenice) 
71 walka w kategorii 81kg
Czarek Filip (Adrenalina Wrocław) vs Arsen Rizun (Wisła Kraków) 
72 walka w kategorii 81kg
Tomasz Kosiba (Grappling Kraków) vs Oskar Gajcowski (Adrenalina Wrocław) 
73 walka w kategorii 81kg
Mateusz Kasza (Kleofas Katowice) vs Leclerc Nogaus (Asnieres BC - Francja) 
74 walka w kategorii 91kg
Witold Lisek (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs Klaudiusz Hejmej (Grappling Kraków) 
75 walka w kategorii 91kg
Piotr Smaroń (Wisła Kraków) vs Jakub Szmajda (CKB Potężnie Ciechocinek)
76 walka w kategorii +91kg
Kamil Lorek (Odra Opole) vs Wojciech Szymanski (Octagon Team Kraków) 
77 walka w kategorii +91kg
Maciej Dyduch (Wisła Kraków) vs Daniel Gawełek (Shogun Mysłowice) 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.