NA ŻYWO: XXXVII MTB ZŁOTA RĘKAWICA WISŁY KRAKÓW 2017

140 zawodników, 50 klubów, cztery kraje, tak prezentuje się XXXVII Międzynarodowy Turniej o Złotą Rękawicę Wisły. Małopolska przez dwa lata naprawdę wzmocniła szeregi pięściarzy, to możemy spodziewać się naprawdę dobrych pojedynków - za nami 40 walk eliminacyjnych, które były bardzo wyrównane, a na kolejne czterdzieści, już w dwóch seriach, zapraszamy o godzinie 11:00 i 16:00 do hali przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie. Zachęcamy do śledzenia na żywo tego co będzie działo się w pierwszej serii półfinałów 

Zestawienie walk półfinałowych (16.12.2017) godz. 11:00
Kadet
41 walka w kategorii 52kg
Sebastian Ptak (Morsy Dębica) vs Mateusz Klimala (Gwarek Łęczna) 
42 walka w kategorii 52kg
Ilman Didajev (Start Grudziadz) vs Eryk Ratajczak (Gwardia Wrocław) 
43 walka w kategorii 60kg
Marcin Niciński (KS Polkowice) vs Łukasz Przebinda (BKS Skorpion Szczecin) 
44 walka w kategorii 63kg
Adam Mika (Orkan Gorzów) vs Igor Pryga (Rojek Kraków) 
45 walka w kategorii 63kg
Michał Szeliński (Wisła Kraków) vs Hubert Wardak (Niedzwiedź Kętrzyn) 
46 walka w kategorii 66kg
Filip Colkos (Kleofas Katowice) vs Hubert Łuczków (Imperium Boxing Wałbrzych) 
47 walka w kategorii 66kg
Michał Ożga (Czajnia Tomaszów Lubelski) vs Seweryn Kłosowicz (Gimnasion Boguchwała) 
48 walka w kategorii 70kg
Dawid Pytlak (Stal Stalowa Wola) vs Omar Moutouk (DKB Dzierżoniów) 
49 walka w kategorii 70kg
Dorian Szlachcic (DKB Dzierżoniów) vs Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) 
50 walka w kategorii 80kg
Dominik Fortuna (Górnik Wieliczka) vs Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) 

Junior
51 walka w kategorii 60kg
Jakub Szydełko (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Jakub Pietrzykowski (SMS Szczecin) 
52 walka w kategorii 60kg
Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Kylian Joos (CS Puteax - Francja) 
53 walka w kategorii 64kg
Krzysztof Franczyk (Jaskinia Lwa Ziebice) vs Damian Durkacz (Spartan Knurów) 
54 walka w kategorii 64kg
Dorian Sławiński (Gwardia Wrocław) vs Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) 
55 walka w kategorii 69kg
Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Łukasz Pisk-Piskowski (Odra Opole) 
56 walka w kategorii 69kg
Romain Lehot (Noble Art. Caretan - Francja) vs Damian Bryl (Global Boxing Tarnów) 
57 walka w kategorii 75kg
Eryk Himner (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Igor Hryshchenko (Lwów Ukraina) 
58 walka w kategorii 75kg
Vladyslaw Bilous (Adrenalina Wrocław) vs Dawid Gurtatowski (Jaskinia Lwa Ziębice)  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.