FIGHT NIGHTS GLOBAL 82: SIWY PRZEGRYWA W MOSKWIE

Niestety sobotnia wyprawa Grzegorza Siwego (10-2) do Moskwy nie zakończyła się sukcesem. Nasz reprezentant wystąpił na Fight Night Global 82, gdy pod koniec pierwszej odsłony po uderzeniach przegrał z rąk Khalida Murtazalieva (10-2). Wielka szkoda, bo ''Fizol'' po pierwszej zawodowej przegranej odnotował dwa zwycięstwa i umocnił się w rankingu wagi średniej w Polsce.

Na początku widzieliśmy walkę w stójce, która odpowiadała dla Grzegorza. Polak starał się często wyprowadzać kopnięcia i szukać przewagi w bokserskich wymianach. Reprezentant Rosji odpowiadał, a w połowie rundy zdobył sprowadzenie. Khalid z góry dobrze pracował ciosami, a następnie obchodził pozycje. W bocznej szybko wypracował krucyfiks. Wojownik Legion Team Tarnów próbował uciekać spod szarży ciosów, ale po jakimś czasie sędzia był zmuszony przerwać pojedynek, a wielka szkoda, bo do zakończenia rundy było niewiele.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English