PÓŁFINAŁ XXXVII ZŁOTEJ RĘKAWICY WISŁY - I SERIA

140 zawodników, 50 klubów, cztery kraje, tak prezentuje się XXXVII Międzynarodowy Turniej o Złotą Rękawicę Wisły. Małopolska przez dwa lata naprawdę wzmocniła szeregi pięściarzy, to możemy spodziewać się naprawdę dobrych pojedynków - za nami 40 walk (wyniki na stronie >>>). Teraz prezentujemy zapis walk z pierwszej serii półfinałów 

Kadet
41 walka w kategorii 52kg
Sebastian Ptak (Morsy Dębica) vs Mateusz Klimala (Gwarek Łęczna) PKT 3:0

42 walka w kategorii 52kg
Ilman Didajev (Start Grudziadz) vs Eryk Ratajczak (Gwardia Wrocław) PKT 1:2

43 walka w kategorii 60kg
Marcin Niciński (KS Polkowice) vs Łukasz Przebinda (BKS Skorpion Szczecin) PKT 1:2

44 walka w kategorii 63kg
Adam Mika (Orkan Gorzów) vs Igor Pryga (Rojek Kraków) PKT 2:1

45 walka w kategorii 63kg
Michał Szeliński (Wisła Kraków) vs Hubert Wardak (Niedzwiedź Kętrzyn) PKT 0:3

46 walka w kategorii 66kg
Filip Colkos (Kleofas Katowice) vs Hubert Łuczków (Imperium Boxing Wałbrzych) PKT 0:3

47 walka w kategorii 66kg
Michał Ożga (Czajnia Tomaszów Lubelski) vs Seweryn Kłosowicz (Gimnasion Boguchwała) PKT 3:0

48 walka w kategorii 70kg
Dawid Pytlak (Stal Stalowa Wola) vs Omar Moutouk (DKB Dzierżoniów) PKT 1:2

49 walka w kategorii 70kg
Dorian Szlachcic (DKB Dzierżoniów) vs Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0:3

50 walka w kategorii 80kg
Dominik Fortuna (Górnik Wieliczka) vs Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) RSC1

Junior

51 walka w kategorii 60kg
Jakub Szydełko (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Jakub Pietrzykowski (SMS Szczecin) PKT 3:0

52 walka w kategorii 60kg
Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Kylian Joos (CS Puteax - Francja) PKT 2:1

53 walka w kategorii 64kg
Krzysztof Franczyk (Jaskinia Lwa Ziebice) vs Damian Durkacz (Spartan Knurów) PKT 0:3

54 walka w kategorii 64kg
Dorian Sławiński (Gwardia Wrocław) vs Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) PKT 3:0

55 walka w kategorii 69kg
Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Łukasz Pisk-Piskowski (Odra Opole) PKT 0:3

56 walka w kategorii 69kg
Romain Lehot (Noble Art. Caretan - Francja) vs Damian Bryl (Global Boxing Tarnów) PKT 3:0

57 walka w kategorii 75kg
Eryk Himner (Dąbrowski Klub Bokserski) vs Igor Hryshchenko (Lwów Ukraina) PKT 0:3

58 walka w kategorii 75kg
Vladyslaw Bilous (Adrenalina Wrocław) vs Dawid Gurtatowski (Jaskinia Lwa Ziębice) PKT 0:3

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.