XXXVII MTB O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY KRAKÓW - II PÓŁFINAŁ

Prezentowaliśmy już walki pierwszej serii półfinałów >>>, więc czas na walki wieczorne XXXVII Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków (15-17.12.2017) Nowa Hala Wisły, ul. Reymonta 22. Poniżej zapis wszystkich walk, a jednocześnie zapraszamy na całą retransmisję >>>

Junior
59 walka w kategorii 81kg
Oskar Oram (Smok Zabierzów) vs Tomasz Otworowski (Garda Gierałtowice) PKT 0:3

60 walka w kategorii 91kg
Patryk Szeszko (Garda Gierałtowice) vs Michał Szot (LKS Myszków) PKT 3:0 

61 walka w kategorii 91kg
Artur Górski (Tiger Tarnów) vs Yuriy Sid (Lwów Ukraina) PKT 0:3

Senior
62 walka w kategorii 64kg
Moussa Drouche (Epinette Batignolles - Francja) vs Mateusz Basza (Wisła Kraków) RSC3

63 walka w kategorii 64kg
Jakub Kras (Tiger Tarnów) vs Aleksander Jasiewicz (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 0:3

64 walka w kategorii 69kg
Roman Postoiko (Smok Zabierzów) vs Michał Drożdż (Wisła Kraków) PKT 1:2

65 walka w kategorii 69kg
Jan Rak (SK MIKO FitBox - Słowacja) vs Dominik Adamski (Octagon Team Kraków) TKO1

66 walka w kategorii 75kg
Ireneusz Wojtasiński (Adrenalina Wrocław) vs Hubert Kaczmarek (Kleofas Katowice)  PKT 3:0 

67 walka w kategorii 75kg
Sebastian Rembecki (Górnik Wieliczka) vs Grzegorz Mardyła (Champion Myślenice) PKT 3:0

68 walka w kategorii 75kg
Michał Ostrowski (KS Cios Adamek Gilowice) vs Adji Sangare (CMSA Aulnay - Francja) PKT 1:2

69 walka w kategorii 75kg
Wiktor Koziorz (Shogun Mysłowice) vs Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0:3

70 walka w kategorii 81kg 
Ziemowit Zgoliński (Gwarek Łęczna) vs Damian Biedka (Tiger Myślenice) RSC1

71 walka w kategorii 81kg
Czarek Filip (Adrenalina Wrocław) vs Arsen Rizun (Wisła Kraków) PKT 0:3

72 walka w kategorii 81kg
Tomasz Kosiba (Grappling Kraków) vs Oskar Gajcowski (Adrenalina Wrocław) PKT 0:3

73 walka w kategorii 81kg
Mateusz Kasza (Kleofas Katowice) vs Leclerc Nogaus (Asnieres BC - Francja) RSC3

74 walka w kategorii 91kg
Witold Lisek (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs Klaudiusz Hejmej (Grappling Kraków) PKT 3:0

75 walka w kategorii 91kg
Piotr Smaroń (Wisła Kraków) vs Jakub Szmajda (CKB Potężnie Ciechocinek) PKT 0:3

76 walka w kategorii +91kg
Kamil Lorek (Odra Opole) vs Wojciech Szymanski (Octagon Team Kraków) PKT 0:3

77 walka w kategorii +91kg
Maciej Dyduch (Wisła Kraków) vs Daniel Gawełek (Shogun Mysłowice) PKT 2:1

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.