CRC 7: TRZECH POLAKÓW WYSTĄPI W IRLANDII

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-12-22

Dwudziestego pierwszego stycznia w Irlandii odbędzie się ciekawie zapowiadająca gala Cage Ring Championship 7. W karcie walk znalazło się aż dwadzieścia pojedynków w różnych formułach, a ponadto zobaczymy siedem walk o mistrzowskie pasy. Na podbój wyspy ruszy aż czterech naszych reprezentantów, którzy mają ambicje na zyskanie kolejnych sukcesów.

W kategorii półśredniej Mateusz Piskorz (12-3) doczeka się pojedynku na nowym terenie, bo przecież teraz reprezentuje dubliński klub SBG. 'Juhas' nie będzie miał łatwego zadania, bo na przeciwko niego stanie solidny Thibaud Larchet (11-3-1), który stoczy swoją drugą walkę po 2-letniej przerwie. Wojownik z MMA Factory aż dziewięć walk kończył przed czasem, a przegrane na koncie ma z nie byle kim.

W najważniejszym starciu tego wieczoru pas kategorii ciężkiej będzie bronił Łukasz Parobiec, który w kolejnym pojedynku w K-1 ponownie zmierzy się z Darraghem Kennedy'm. Polak już raz pokonał go na jego własnej ziemi i teraz będzie chciał zrobić to jeszcze raz. Parobiec jest w gazie, bo jeszcze nie dawno pisaliśmy o jego ważnym zwycięstwie w Newcastle.

To nie koniec, ponieważ zobaczymy również Pawła Polityło (0-1), który niespodziewanie zadebiutował w KSW, a teraz będzie chciał odbudować się w starciu z Dylanem Sheehanem (2-3). Polak w ostatniej chwili wszedł w zastępstwo i wystąpił na KSW 40, gdzie niespodziewanie zaprezentował się z świetnej strony i nieznaczną decyzją sędziów przegrał z doświadczony Antunem Racicem.