NAJMAN OSTRZEGA SZPILKĘ PRZED DEBIUTEM W MMA

Artur Szpilka nie ukrywa, że w przyszłym roku zamierza wejść do klatki i spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Teraz po wielu wymianach zdań do głosu również doszedł Marcin Najman, który odradza dla 'Szpili' walk w KSW.

- Artur nie powielaj moich błędów i nie babraj się w tym gównie z tymi Popkami i Strachami i tymi innymi historiami. Sam jeszcze niedawno uczestniczyłem w takim gównianym wydarzeniu jak konferencja z taką rozjebundą, konfiturą Trybsonem. To tylko dużo niesmaku, a sportu w tym nie ma w ogóle.Ja proponuję ci walkę. Oczywiście już nie chodzi o walkę ze mną bo ja mam już przeciwnika, Artura Binkowskiego na Narodowy i chciałbym, abyś wrócił do wielkiego boksu właśnie na PGE narodowy 25 maja. A rywali do wyboru masz znakomitych, bo oprócz Mariusza Wacha prowadzę rozmowy z teamami Bryana Jenningsa, Dymitrija Kudriaszowa oraz Derecka Chisory czy chociażby Izy Ugonoha z którym również rozmawiamy.Musisz przyznać, że jest to piątka zawodników, którzy są naprawdę jednymi z najlepszych na świecie. Proponuję ci sport, sport na najwyższym poziomie. Zastanów się nad tym i to będzie coś, co spowoduje, że nie będziesz brnął w te idiotyczne historie z celebrytami, tylko po prostu wrócisz do boksu na najwyższym poziomie - napisał 'El Testosteron'.

To nie koniec, ponieważ wczoraj kontrowersyjny Najman stwierdził, że właściciele największej organizacji w Polsce manipulują Szpilką.

- Uważam, że Lewandowski z Kawulskim manipulują Szpilką. Zaprosili go na gale jako gościa, a w planie mieli ( i nie powiedzieli mu o tym ) by sprowokować jego wyjscie do klatki. Najman vs Szpilka w boksie - też wole. PS: I po tej całej "gnojowej" sytuacji w klatce ściągnęli Szpilkę z roli pretendenta do walki o Mistrzostwa Świata do roli pretendenta do walki ze Strachem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.