ZADORA I ŻÓŁTASZEK NA DSF KCH 13 WE WROCŁAWIU?

Organizacja DSF Kickboxing Challenge wzmacnia się przed galą we Wrocławiu. W rozmowie z naszym serwisem szef grupy managerskiej ArtNox, Artur Gwóźdź powiedział, że podczas gali DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu na ringu organizacji pojawi się Dominik Zadora oraz Dawid Żółtaszek. Informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez organizatora.

Dominik Zadora to były żołnierz Wojska Polskiego, który postanowił porzucić służbę, by skupić się na swojej karierze sportowej. Do niedawna reprezentował KO Gym Wrocław, jednak z powodu konfliktu na linii Gwóźdź – Batra cały zespół zawodników ArtNox musiał zmienić siedzibę na klub sportów walki Samuraj. Ostatnio Zadora zawalczył na gali Extreme Energy Time 2 w Polkowicach, gdzie pokonał Węgra Palagę Szilarda w pierwszej rundzie. Dla Zadory walka we Wrocławiu będzie debiutem w DSF Kickboxing Challenge i wiele wskazuje na to, że będzie to też prawdopodobnie rozgrzewka, przed turniejem DSF Eliminator, który ma być rozgrywany w kategorii do 75 kg.

Dawid Żółtaszek to już doświadczony zawodnik wagi cięzkiej, który rywalizował podczas gal TNA World Cup oraz Superkombat. Mieszkający w Wielkiej Brytanii kickboxer ma na swoim koncie również dwie wygrane walki w formule MMA. Pochodzący z Wrocławia zawodnik niedawno związał się umową managerską z ArtNoxem i pierwszym tego efektem będzie powrót do Polski i rywalizacja w DSF Kickboxing Challenge. Wydaje się, że Zoltaszek byłby dobrym rywalem dla Marcina Różalskiego, który otwarcie mówi o chęci rywalizacji z zawodnikami w podobnym wieku, chociaż niekoniecznie chce się bić z Polakami.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji przez DSF Kickboxing Challenge, które jak na razie potwierdziło walkę o pas organizacji pomiędzy jednym z najlepszych zawodników formuły full-contact w Polsce, byłym mistrzem świata, Mateuszem Kubiszynem, a obecnym mistrzem świata amatorów WAKO w formule K-1, Maksymilianem Bratkowiczem.

Bilety na galę można kupić za pośrednictwem strony ticketclub.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.