ACB 79: WIENCEK ZADEBIUTUJE NA GALI W GROZNYM

Michał Wiencek (9-4) jest kolejnym naszym reprezentantem, który zadebiutuje w prężnie rozwijającej się federacji Absolute Championship Berkut. Podopieczny Damiana Herczyka wystąpi już dwudziestego siódmego stycznia w Groznym. Na gali z numerem 79 skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Huseinem Kushagovem (6-4).

Reprezentant DAAS Berserker's Team Bielsko-Biała jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu. Michał rozpoczął wszystko od poddania w drugiej rundzie Ronalda Paradeisera na lokalnym evencie w Katowicach. Wiencek w tym roku wystąpił w Czechach, gdzie w walce wieczoru już w pierwszej odsłonie porozbijał Petra Beraneka. W ostatnim starciu wszedł w zastępstwo na Wieczorze Walk R8. Wiencek podjął wyzwanie i świetnie się spisał również szybko poddając Fernando Gonzaleza.

Zawodnik z Fight Club Berkut w organizacji stoczył wszystkie swoje walki i już parę razy pokazał, że ma czym przyłożyć. Husein w poprzednim roku wrócił na odpowiednie tory pokonując pewnie na punkty Stanislava Klybika. Następnie na 49 edycji szybko zastopował go Mikhail Kolobegov.  Zmotywowany Kushagov w maju wypunktował Roberto Nevesa, a w Wielkiej Brytanii w trzeciej rundzie przegrał przez poddanie z rąk Adama Townsenda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.