LEWANDOWSKI PODSUMOWUJE 2017 ROK

Martin Lewandowski jeden z właścicieli największej organizacji w Polsce postanowił podsumować 2017 rok. Trzeba przyznać, że te 12-miesięcy były najlepsze w dotychczasowej historii KSW.

Krótka Sylwestrowa Wypowiedź w podtekście: PODSUMOWANIE roku 2017.

Rok ten zaczął się z przytupem i od razu pracą na pełnej parze - podjęliśmy finalną decyzję podboju największej areny w Polsce. Można by rzec, że to żaden problem wynająć PGE Narodowy, natomiast problemem, a raczej sporym wyzwaniem jest napełnienie hali w trakcie eventu.

Ale po kolei:

1. KSW 38 „Live in Studio” – kameralna, studyjna gala, w której każdy gość mógł poczuć się prawie, jak jeden z ekipy zawodnika…tak wszystko było blisko. Po Gali dostałem wiele miłych komentarzy, że tego typu wydarzenia miałyby wielu amatorów. Kto wie? Może w przyszłości…

2. KSW 39 „ Colosseum” – nie było większej gali ani w Europie, ani w Ameryce Północnej. Jedynie Japończycy zorganizowali w 2002 roku galę, na którą przyszło dużo więcej osób niż w maju na PGE Narodowy

3. KSW 40 – wyjątkowo udany debiut. Premiera w stolicy Irlandii, Dublinie. Po raz drugi doświadczyłem solidarności Polaków za granicą (pierwszy raz na gali na Wembley w 2015 r.). wręcz namacalnej dumy z tego, że to MY, POLACY, że potrafimy, że tworzymy COŚ na światowym poziomie, coś, czym Oni mogą się pochwalić, czego częścią w pewien sposób są…

Nie jestem zawodnikiem i już nigdy nie będzie mi dane nim być, ale w trakcie KSW w Londynie i Dublinie doskonale zrozumiałem, co oznaczają słowa: kibice dają siłę. To nieprawdopodobne uczucie. Będąc tam, za granicą, czułem się w pewien sposób związany z każdym Rodakiem. Lata temu pracowałem w Anglii, myjąc gary, pracując za barem, kelnerując. I z całą mocą twierdzę, że również dzięki tamtym doświadczeniom jestem, gdzie jestem. Polonio, dziękuję!

4. KSW 41 – miło było powrócić po latach do katowickiego „Spodka”. Data cokolwiek kontrowersyjna, 23 grudnia. I co? Okazuje się, że frekwencja dopisała, a 24 przy wigilijnym stole częściej mówiło się o przebiegu walk niż o polityce.

W telegraficznym skrócie:

Nie odbyło się bez kontrowersyjnych werdyktów, czy zmiany przeciwników w ostatniej chwili.

Było wiele niespodzianek i wiele zwrotów akcji.

Wprowadziliśmy zmiany w zasadach i obecnie działamy na światowych standardach.

Nasz skład sędziowski to europejska czołówka.

Pokazaliśmy – jak zawsze - prawdziwe serce MMA.

Pobiliśmy rekord PPV.

Zorganizowaliśmy drugą największą w historii galę MMA na świecie.

Doprowadziliśmy do 37 pojedynków.

Zawodnicy reprezentowali 14 różnych narodowości.

Transmisję live w KSWTV.com obejrzały 42 kraje, na 4 kontynentach.

Patrząc na wyniki Google Trends w kategorii „Wydarzenia”, KSW było na 8 miejscu najczęściej poszukiwanych tematów przez Polaków.

Dziękuję moim Współpracownikom, ludziom, bez których nie mógłbym pisać tych słów. Dziękuję Zawodnikom za ich coraz pełniejszy wkład w rozwój KSW. Dziękuję Fanom, którzy od lat nam kibicują i przypominają, dla kogo ta praca. Bo uwierzcie mi, na szczęście nie tylko pieniądze się liczą.

Życzę Wszystkim Szczęśliwego, spełnionego pod każdym względem Nowego, 2018 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.