DSF KB: NAJLEPSZE NOKAUTY 2017 ROKU

Rok 2017 przeszedł do historii, ale to przecież znakomita okazja, by przypomnieć kibicom sportów walki najbardziej efektowne akcje w wykonaniu najlepszych polskich kickbokserów na galach DSF Kickboxing Challenge. Oto 5 nokautów, które najbardziej zapadły w pamięci w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Który z nich był najlepszy?

NAJLEPSZE NOKAUTY 2017 - DSF Kickboxing Challenge

1. Michał Turyński (+91 kg) – latające kolano to jedna z najgroźniejszych akcji w repertuarze zawodnika K-1. Mistrz świata WAKO PRO opanował tę sztukę do perfekcji i w meczu Polska-Francja na gali DSF Kickboxing Challenge 11 w Arenie Ursynów w Warszawie ciężko znokautował Kevina Mounimana.

2. Jurek Wroński (-75 kg) – znany warszawski raper w ubiegłym roku przypomniał wszystkim o swoim drugim wielkim talencie. W debiucie dla federacji „Juras” efektownie znokautował „Hannibala” przepiękną obrotówką na gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Hali Koło w Warszawie.

3. Łukasz Wichowski (-81 kg) – nic dziwnego, że ten młody chłopak przypomina wielu kibicom samego Marka Piotrowskiego. Łukasz występuje w tej samej kategorii i formule (Full-Contact), podobnie jak słynny „Punisher” jest już także amatorskim mistrzem świata. Oprócz tego Wichowski dzierży pas mistrza DSF Kickboxing Challenge, a swoje walki kończy efektownie dowolnymi technikami – w tym przypadku rozprawił się z Ibrahimem Fettarem na meczu Polska-Francja. Talent czystej wody, obserwujcie go w 2018 roku!

4. Kamil Ruta (-81 kg) – kolejny niesamowicie uzdolniony reprezentant młodego pokolenia polskiego kickboxingu. Szybko wspiął się na szczyt i zdobył wielkie tytuły, teraz musi jednak udowodnić, że po utracie pasa mistrzowskiego potrafi wrócić na tron. Pierwszy krok wykonał 9 grudnia na DSF Kickboxing Challenge 12, demolując Dawida Mirkowskiego w 1. rundzie. Walki Kamila Ruty nigdy nie są nudne!

5. Michał Turyński II (+91 kg) – najlepszy polski kickbokser najcięższej kategorii pojawia się w zestawieniu dwa razy, bo jego nokaut na Mortizu Schachcie w meczu Polska-Niemcy na DSF Kickboxing Challenge 9 również zasługuje na wyróżnienie. Kolano czy prawy sierpowy – Turyński jest niebezpieczny przy każdym ataku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.