RÓŻALSKI-SARARA? TOMEK ZAINTERESOWANY!

- Moim osobistym zdaniem i środowiska walka Różalskiego z LeBannerem jest fajna, ale ja uważam, że sportowo oraz marketingowo moja walka lepiej by się sprzedała z Marcinem. Ta walka na dzień dzisiejszy lepiej by się sprzedała, dlatego na nią liczyłem. Jako koneser byłbym bardzo ciekawy takiego starcia - zapewnia Tomek.

Tomasz Sarara (39-7) czołowy ciężki w Polsce w naszym podcaście 'Zza lin' zdradził, że jest zainteresowany pojedynkiem z Marcinem Różalskim (21-8-1). Wojownik z Krakowa podkreśla, że na naszym rynku byłby lepszą opcją niż Jerome Le Banner, z którym zmierzy się były mistrz KSW na DSF Kick Boxing Challenge 14. Trzeba przyznać, że takie starcie byłoby hitem na Polskim rynku K-1.

- Jak najbardziej bardzo dobry ruch marketingowy, bo zawsze się o tym będzie mówić. Ludzie zawsze będą o tym mówić, bo w MMA jest bardzo rozpoznawalną osobą i jest dobrym fighterem. Mam nadzieje, że Marcin będzie osobą, która trochę otworzy ludziom oczy na kick-boxing. Ja lubię MMA, ale to nie jest też tak, że to, albo to. Dlaczego nie może być jedno i drugie? Dlaczego nie może być dwóch fajnych organizacji? Dlatego mam nadzieje, że Marcin ściągnie oczy ludzi w kierunki K-1 i zobaczą świetną dyscyplinę oraz fajnie prowadzoną organizacje - powiedział Sarara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.