NAMAJUNAS: CZUJĘ, ŻE TO CZĘŚĆ MOJEGO PRZEZNACZENIA

Rose Namajunas wzięła udział dziś w audycji programu The MMA Hour, gdzie Ariel Helwani nadał jej tytuł najlepszej zawodniczki roku. Podczas nagrania pogromczyni Joanny Jędrzejczyk wypowiedziała się na temat szacunku i godności jakimi według nie pas powinien być reprezentowany.

Jaki ma sens droga na szczyt po trupach do cel i spychanie wszystkich w dół, zamiast sprawić by inni wznosili się razem z tobą. Dlatego jeśli mówię, że ten pas nie znaczy wiele to nie jest to tak do końca. Po prostu pas nic nie znaczy jeśli jesteś dupkiem. Jeśli nie daję dobrego przykładu dla innych ludzi by byli lepsi dla siebie, to bycie najlepszym na świecie nie ma większego znaczenia - mówiła Rose Namajunas.

W ubiegłym roku Namajunas wygrała 5 z 6 walk, a w listopadzie wywalczyła pas mistrzyni wagi słomkowej pokonując Joannę Jędrzejczyk przez TKO w pierwszej rundzie.

- Miałam silne przeczucie, że pokonam Jędrzejczyk, choć bywały momenty w których naprawdę nie wiedziałam co się wydarzy. Miałam wiele wyzwań, które musiała pokonać. Najwyraźniej gwiazdy mi sprzyjały przy wsparciu ludzi, którzy pojawili się w moim życiu.  To właśnie te małe rzeczy udowodniły, że powinnam być w miejscu, w którym obecnie się znajduję. Czuję, że to część mojego przeznaczenia - zakończyła Rose. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.