DKW FIGHT NIGHT: NOWA FEDERACJA NA POLSKIM RYNKU

Nowa na polskim rynku Federacja DKW FIGHT NIGHT powstała oficjalnie pod koniec 2017 roku. Swoje siły połączyli pasjonaci sportu, marketingu oraz reklamy i mediów, aby przecierać szlaki młodym i utalentowanym zawodnikom we wspinaczce na szczyty kariery.

Z zamiarem założenia organizacji promującej mało, bądź wcale nieznanych zawodników, od dawna nosili się właściciele organizacji, czyli szef marketingu Jacek Durzyński, szef medialny Grzegorz Kosiński oraz dyrektor sportowy Krzysztof Wołczuk. Panowie stawiają nacisk na wysoki poziom sportowy walk oraz zawodników walczących z pasji oraz zamiłowania do sportu. Nie są planowane freek fight w celu zapełnienia hali, gdyż ich zdaniem w obecnych czasach publiczność, zwłaszcza lokalna, coraz chętniej ogląda swoich zawodników. Włodarze planuję 4 do 5 gal w roku oraz organizację zawodnikom nowej federacji obozów i seminariów ze światową czołówką, aby dawać szansę poznawania nowych technik i dokształcania się w tym sporcie.
 
Pierwsza gala pod nową banderą odbędzie się 10 lutego 2018 w hali MOSiR w Chełmie. W gali wezmą udział zawodnicy z takich klubów jak Fabryka Sportu Chełm, Silesian Cage Club, Grappling Kraków czy Spartakus Rzeszów. Znamy już nazwiska części zawodników. W gali wezmą udział między innymi Angelika Sobczuk, która zmierzy się z zawodniczką BJJ Biała Podlaska Anną Tarasińską. Zadebiutuje Kamil Mękala z zawodnikiem z Krakowa Karolem Bromblikiem. Grzegorz Stelmasiewicz po porażce w debiucie spróbuje swoich sił z  trenującym w Lublinie Gieorgim Esiava. Także zobaczymy Rafała Kijańskiego, który po szybkiej wygranej z obywatelem Ukrainy na gali w Puławach, tym razem podejmie rękawice z doświadczonym zawodnikiem z Krakowa Ireneuszem Strawą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.