HITOWE ZESTAWIENIE BAJORA Z ALEXEM EMELIANENKO!

Oficjalnie Szymon Bajor (17-7) stanie przed dużą szansą i zmierzy się z legendarnym Aleksandrem Emelianenko (25-7). Czwartego marca w mieście Samara nasz reprezentant będzie trzecim rywalem młodszego brata Fedora po powrocie do klatki. Będzie to niewątpliwie wielka szansa i chwila, która zapisze się na długo w Polskim MMA!

29-latek nie zamierza czekać na kolejną walkę w największej federacji w Polsce i jak wspominał jest zainteresowanie jego osobą w Rosji. Reprezentant Spartakusa Rzeszów odpadł z turnieju Rizin FF i w poprzednim roku stoczył tylko jeden pojedynek. Szymon w sierpniu na Plotforma S-70 zdemolował Alexandra Stolyarova, a wśród publiczności jego zmagania obserwował sam Władymir Putin.

Rosjanin to kontrowersyjna postać głównie spowodowane odsiadką w więzieniu. Pod koniec września Alex wrócił do rywalizacji i zadebiutował na 42 edycji potrzebując zaledwie 36-sekund na odprawienie doświadczonego Geronimo Dos Santosa. Emelianenko w ostatniej walce ponownie pojawił się w Groznym, gdzie wyczekał i bez większych problemów również w pierwszej rundzie zastopował dobrze znanego w naszym kraju Virgila Zwickera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.