DSF KB 13: MECZ POLSKA-CZECHY WE WROCŁAWIU

Kolejną wielką atrakcją gali DSF Kickboxing Challenge 13, która odbędzie się 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu, będzie mecz Polska vs Czechy. Przedstawiamy nazwiska ośmiu z dziesięciu bohaterów tego widowiska. W najbliższą środę 10 stycznia na konferencji prasowej zdradzimy, kto wystąpi w ostatniej HITOWEJ walce meczu! Będzie to nowa gwiazda federacji, z którą – właśnie w środę – podpiszemy kontrakt.

Spotkania międzypaństwowe z udziałem najlepszych i najbardziej utytułowanych zawodników to już tradycja na galach DSF Kickboxing Challenge. W ostatnim czasie reprezentacja Polski wychodziła zwycięsko z meczów przeciw Francji, Ukrainie, Niemcom, Litwie i Macedonii. Biało-czerwoni jedyną porażkę ponieśli na grudniowym wyjeździe w Równem. W ramach starcia z Czechami na DSF Kickboxing Challenge 13 jak zwykle zaplanowano pięć walk. Każda z nich odbędzie się w formule K-1 na dystansie 3 rund po 3 minuty.

MECZ MIĘDZYNARODOWY W K-1: POLSKA – CZECHY

1. K-1 (71 kg) Paweł Józefowicz vs Denis Farkas

2. K-1 (91 kg) Marcin Bachórz vs Adam Audy

3. K-1 (75 kg) Dominik Zadora vs Anatoli Hunanyan

4. K-1 (71 kg) Adam Gielata vs Tadeas Ruzicka

Jedną z gwiazd polskiej ekipy jest reprezentujący barwy klubu Puncher Wrocław Adam Gielata. Zaledwie dwa miesiące temu został amatorskim mistrzem świata w K-1 w kategorii do 71 kg. Jest także aktualnym mistrzem Polski.

Skład hitowej piątej walki meczu Polska-Czechy ogłosimy w najbliższą środę 10 stycznia na konferencji prasowej, która odbędzie się o godzinie 12:00 w Business Club na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Tam właśnie zdradzimy także szczegóły pojedynku, jakiego nad Wisłą nikt jeszcze nie oglądał. Legenda światowego kickboxingu przyleci do Polski, by bić się o prawdopodobnie najbardziej prestiżowy pas w tym sporcie. Warto śledzić przebieg konferencji na naszym Facebooku oraz Twitterze!

Już 3 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu odbędzie się pierwsza tegoroczna wielka impreza kickbokserska – DSF Kickboxing Challenge 13. W walce wieczoru o pierwszy w historii federacji mistrzowski pas w kategorii do 86 kg zmierzą się dwaj złoci medaliści amatorskich mistrzostw świata – Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Bilety są dostępne na ticketclub.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.