WHITE: SHOWTIME UKRYWA PRAWDZIWY WYNIK PPV

Szef UFC Dana White twierdzi, że amerykańska stacja telewizyjna Showtime ukrywa rzeczywisty wynik sprzedaży PPV na ubiegłoroczną walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr a Conorem McGregorem.

Według oficjalnych informacji na pojedynek, który w sierpniu ubiegłego roku odbył się w Las Vegas i zakończył wygraną Mayweathera w dziesiątej rundzie, sprzedano w USA 4,3 miliona przyłączy PPV. To drugi wynik w historii, gorszy tylko od 4,6 mln osiągniętych przy okazji potyczki Mayweather-Pacquiao.

- Nie interesuje mnie ta pieprzona, kłamliwa informacja prasowa wypuszczona przez Showtime. To była największa walka w historii. Na świecie sprzedano 6,7 miliona przyłączy, a gdyby usługa nie padła, to byłoby blisko 7 milionów. To było największe wydarzenie w historii boksu, a udział brał w nim tylko jeden bokser - stwierdził White.

Dodał, że nie ufał Showtime wcześniej i nie ufa teraz. - Gardzę tymi je***ymi ludźmi. Nigdy więcej nie będę z nimi współpracować - oznajmił.

Zdaniem White'a telewizja ukrywa rzeczywisty wynik sprzedaży, ponieważ chce ratować dobre imię boksu. Miałoby ono zostać naruszone przez fakt, że w najbardziej kasowej walce w historii tej dyscypliny udział brał debiutant, który na co dzień uprawia inny sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.