ESPINOZA ODPOWIEDZIAŁ SZEFOWI UFC

Stephen Espinoza, menedżer generalny Showtime Sports, odpowiedział na zarzuty Dany White'a, jakoby telewizja ukrywała prawdziwy wynik sprzedaży PPV na walkę Mayweather-McGregor.

Oficjalny wynik osiągnięty przez ubiegłoroczną potyczkę to 4,3 miliona przyłączy sprzedanych na terenie USA. White podał te dane w wątpliwość, stwierdzając, że rzeczywisty rezultat jest dużo lepszy.

- Dana ma swój sposób bycia, który przyniósł mu sukces. Chcę jednak podkreślić jedno - jesteśmy publiczną firmą, która podlega regulacjom i wymogom prawnym. Nie możemy publikować materiałów prasowych zawierających fałszywe liczby. Mamy swoich udziałowców. Wszystko, co publikujemy, przeszło przez ręce prawników. Prezentujemy fakty - stwierdził Espinoza.

White jest do tego stopnia zły na Showtime, że zapowiedział, iż więcej nie będzie współpracować z tą telewizją.

- Byłoby bardzo aroganckie z mojej strony, gdybym osobiste urazy przedkładał na coś, czego chcą kibice. Jak kibice powiedzą, że chcą zobaczyć kolejną taką walkę [pomiędzy bokserem a zawodnikiem UFC], to kim ja jestem, żeby mówić: "Nie, nie lubię tego faceta po drugiej stronie stołu, więc tego nie zobaczycie". Takie podejście stanowi problem w sportach walki, a szczególnie w boksie. Ja nie muszę się ze wszystkimi przyjaźnić, aby robić z nimi interesy - skomentował Espinoza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.