MAŁACHOWSKI: BYŁY ROZMOWY, ALE BARDZO WSTĘPNE

- Były jakieś rozmowy o MMA, ale bardzo wstępne. Może kiedyś bym chciał spróbować, ale na razie nie zastanawiam się na szczegółami. Nawet nie wiem, jakie pieniądze mógłbym zarobić, w ogóle o to nie pytałem. Nie padły żadne wiążące słowa. Do 2020 roku do igrzysk jestem dyskobolem. A później nie wiem. Na pewno do tego czasu nie będę ciągnął dwóch srok za ogon. Nie ma takiej możliwości.

Już przez ostatni okres przewija się postać Piotra Małachowskiego, który po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio miałby spróbować swoich sił w MMA. Wspominał o tym Tomasz Babiloński, który prowadził z nim wstępne rozmowy. Teraz w całej sprawie wypowiedział się Małachowski, który w rozmowie z Super Expressem nie wyklucza takiego rozwiązania.

- Do 2020 roku jestem lekkoatletą. Jak miałem roztrenowanie, to chodziłem sobie na boks, ale żeby się pobawić. Nie przewiduję żadnych treningów w sztukach walki. Jestem skupiony tylko na treningu lekkoatletycznym, bo na igrzyskach w Tokio chcę powalczyć o złoto - powiedział srebrny medalista z Pekinu i Rio De Janeiro.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.