KSW: UDANY ROK W MEDIACH

Podobnie jak wcześniejsze 12 miesięcy, tak i rok 2017 okazał się dla organizacji KSW bardzo udany pod względem obecności marki w mediach.

Dosłownie niecałych stu publikacji w prasie, internecie i RTV zabrakło, by osiągnąć wynik 30 tysięcy medialnych materiałów, w których pojawiła się marka KSW. Dzięki takiemu wynikowi wzrost zainteresowania mediów organizacją, w stosunku do roku ubiegłego, wyniósł ponad 16%, a przy okazji warto zaznaczyć, że ogromna większość publikacji była w całości lub większej części poświęcona marce, jej wydarzeniom i zawodnikom. To również wpłynęło pozytywnie na pokaźny ekwiwalent reklamowy KSW, który w zakończonym roku przekroczył 67 milionów złotych.

Największą i najbardziej medialną galą w roku 2017 było KSW 39: Colosseum, o której dziennikarze informowali ponad 11 tysięcy razy.  Na drugim miejscu znalazło się KSW 41, które uzyskało wynik ponad 4 tysięcy publikacji, a miejsce trzeci i czwarte przypadło w udziale galom KSW 40 i KSW 38.

KSW wzbudzało zainteresowanie mediów nie tylko ogólnopolskich, ale również lokalnych i regionalnych, w których na przestrzeni 12 miesięcy roku 2017 zostało opublikowanych aż 11 tysięcy materiałów.  Fani we wszystkich województwach mieli więc okazję przeczytać lub usłyszeć informacje na temat marki, a potencjał dotarcia przez media do dorosłych Polaków w całym kraju był tak duży, że każdy w ciągu roku wielokrotnie mógł usłyszeć o marce KSW.  

Wśród zawodników KSW zdecydowanie najbardziej medialną postacią ponownie okazał się Mariusz Pudzianowski, który w kontekście KSW został wymieniony przez media w ponad 7 tysiącach publikacji. Na drugim miejscu uplasował się Popek Monster uzyskując wynik 6,5 tysiąca materiałów, a tuż za nim znalazł się Borys Mańkowski, o którym mówiono dosłownie kilkadziesiąt razy mniej. Kolejnymi najbardziej medialnymi zawodnikami okazali się: Mamed Khalidov (6264 publikacji), Marcin Różalski (4632), Mateusz Gamrot (3740), Damian Janikowski (3506), Marcin Wrzosek (3300), Łukasz Jurkowski (3148) i Robert Burneika (3078).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.