SZOSTAK DOSTAŁ OFERTĘ OD CZOŁOWYCH ORGANIZACJI

- Rozmawiam ze wszystkimi czołowymi organizacjami w kraju. Nawiązałem ponownie kontakt z FEN. Cieszy mnie także, że było zapytanie od ACB. Jest również zainteresowanie KSW i innych federacji - powiedział Akop w rozmowie z mmanews.pl.

Akop Szostak (2-2) poinformował, że już niedługo zamierza wrócić do rywalizacji w MMA. Dobrze znany trener personalny nie chce kończyć swojej przygody dwoma przegranymi na koncie. Co ciekawe Szostak dostał propozycje od największych organizacji w Polsce i nie tylko. Wszystko wskazuje na to, że Akop powalczy jeszcze w organizacji FEN.

- Jest nawet dużo prawdopodobieństwo, że ponownie zawalczę w FEN, z którym skończyłem kontrakt w 2017. Na KSW widzę najmniejsze szanse z prostego powodu. Ja dalej będę tam rozpatrywany jako ''Freak Fight”, a nie wiem czy tam jest jeszcze miejsce dla kolejnego ''Freaka”. Ja dalej podkreślam, że interesują mnie przede wszystkim sportowe pojedynki. Ja mam pieniądze, nie walczę dla kasy. Mam świetnych sponsorów. Patrzę tam, gdzie będzie mi się dobrze pracowało, przy czym ja bardzo lubię KSW. Moim marzeniem był jednak pojedynek jak ten, który stoczyłem z Łukaszem Borowskim na FEN 8, a dzisiaj jestem jeszcze lepszym zawodnikiem, z nowym arsenałem możliwości - przekonuje Szostak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.