LEWANDOWSKI: SZPILA ZADEBIUTUJE JAKO ZAWODNIK KSW

Redakcja, Informacja własna

2018-01-15

- Widzisz jak to jest. Jeszcze tydzień temu zapowiadał, że będzie walczył, a teraz znowu zmienia zdanie. Jedno jest pewne, jeśli Szpilka zadebiutuje w MMA, a jestem niemal pewny, że do tego dojdzie zrobi to jako zawodnik KSW. To mi obiecał i z tego co sam podkreśla jest człowiekiem honoru. My też nie mamy ciśnienia, aby musiał zadebiutować jak najszybciej - przyznał Lewandowski w rozmowie z Sports.pl.

O debiucie Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki mówi się od dłuższego czasu, jednak będziemy musieli jeszcze na to trochę poczekać. Wojownik z Wieliczki postanowił kontynuować swoją karierę w boksie, bo przecież zamierza tam jeszcze namieszać. Na pewno nie spodobało się to dla Martina Lewandowskiego jednego z właścicieli KSW. Oczywiście Martin jest przygotowany na taką sytuacje i zdradził, że cierpliwie czekają.

- To tak jak było z Damianem Janikowskim. Rozmawiałem z nim cztery lata przed debiutem w MMA. Ale czułem, że w końcu do nas trafi. Podobnie mam teraz ze Szpilką. Chociaż liczę, że nie będzie mnie trzymał aż tyle czasu, co Damian. Wiele wyjaśnia jego najbliższa bokserska walka. Też trzeba go zrozumieć. On ma nie tylko sportowe ambicje, ale i nazwijmy to ludzkie. Nie chce zostać zapamiętany jako pięściarz, który miał podbić świat, a ostatnio tylko przegrywa - powiedział Martin.