NA ŻYWO: III MTB 2018 BOGUCHWAŁA

Pierwszy mocny turniej boksu olimpijskiego w nowym 2018 roku - tradycyjnie o Puchar Burmistrza Boguchwały walczą Ci którzy stawiają pierwsze kroki, a także usytuowani zawodnicy. Jako że czeka nas ponad trzydzieści pojedynków, to będzie co wybrać do obejrzenia. Komentarz i prowadzenie studia na żywo - sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka.

Senior
1 walka w kategorii 63kg
Oliwia Hasiak (Magik Boxing Brzesko) vs Wiciejowska Aleksandra (Iryda Mielec)
2 walka w kategorii 64kg
Natalia Niedobylska (Gwarek Łęczna) vs Różańska Julia (Wisła Kraków)

Młodzik
3 walka w kategorii 42kg
Ronald Ujházi (Tkac Box Team Słowacja) vs Jan Hrinko (MBK Giraltovce)

Kadet
4 walka w kategorii 46kg
Eduard DaHko (Tkac Box Team Słowacja) vs Łukasz Rymek (Tiger Tarnów)
5 walka w kategorii 50kg
Rafał Kopeć (Nowa Dęba) vs Rafał Zieliński (Za Bramą Kraśnik)
6 walka w kategorii 50kg
Bzdyl Krystian (Górnik Wieliczka) vs Zarzeczny Beniamin (Stal Stalowa Wola Boxing Team)
7 walka w kategorii 52kg
Klimala Mateusz (Gwarek Łęczna) vs Maciej Basta (Tiger Tarnów)
8 walka w kategorii 51kg
Patryk Serafin (Nowa Dęba) vs Kacper Lipiec (Gwarek Łęczna) 
9 walka w kategorii 52kg
Arman Hasratyan (Jawor Team Jaworzno) vs Dudek Patryk (Płomień Minkowice) 
10 walka w kategorii 63kg
Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) vs Michał Socha (Nowa Dęba) 
11 walka w kategorii 63kg
Seweryn Kłoskowicz (Gimnasion Boguchwała) vs Kura Jan (Gwarek Łęczna) 
12 walka w kategorii 66kg
Adrian Burda (Wisła Kraków) vs Oliver Zając (MSK Vranov Słowacja) 
13 walka w kategorii 66kg
Hubert Małek (Iryda Mielec) vs Stefan Vrabel (Miko Fit Boks Słowacja) 
14 walka w kategorii 66kg
Paweł Korzec (Hetman Zamość) vs Timotej Bajcura (MBK Giraltovce Słowacja) 
15 walka w kategorii +80kg
Adrian Misiaszek (Tiger Tarnów) vs Maciej Kosiński  (Nowohucki Klub Bokserski) 

Junior
16 walka w kategorii 49kg
Blezień Gabriel (Morsy Dębica) vs Tandecki Patryk (Jawor Team Jaworzno) 
17 walka w kategorii 54kg
Sebastian Ptak (Morsy Dębica) vs Reus Patryk (Jawor Team Jaworzno) 
18 walka w kategorii 60kg
Jakub Mirosław  (Gwarek Łęczna) vs Jakub Strzępka (Iryda Mielec) 
19 walka w kategorii 60kg
Dominik Harwankowski (Jawor Team Jaworzno) vs Oskar Mikołajczak (Za Bramą Kraśnik) 
20 walka w kategorii 64kg
Jakub Krosta (Górnik Wieliczka) vs Sylwester Lenczewski  (Hetman Zamość)
21 walka w kategorii 69kg
Krystian Żak  (Nowohucki Klub Bokserski) vs Nikodem Jakubas (Magik Boxing Brzesko) 
22 walka w kategorii 69kg
Matus Palko (MBK Giraltovce Słowacja) vs Gabriel Tká (Tkac Box Team Słowacja)
23 walka w kategorii 75kg
Dominik Dziurawiec (Gwarek Łęczna) vs Patryk Korzec (Hetman Zamość)
24 walka w kategorii 75kg
Karol Burzak (Płomień Minkowice) vs Bartłomiej Kowalik (Tiger Tarnów)
25 walka w kategorii 81kg
Partyk Leś (Iryda Mielec) vs Grzegorz Wieczorek  (Nowohucki Klub Bokserski) 

Senior
26 walka w kategorii 60kg
Andrej Mikula (MBK Giraltovce Słowacja) vs Maciej Kiwior (Tiger Tarnów)
27 walka w kategorii 64kg
Baran Stanisław (Wisłok Rzeszów) vs Dzubara Filip (Miko Fit Box Słowacja) 
28 walka w kategorii 64kg
Tomasz Wyka (Nowohucki Klub Bokserski) vs Mateusz Rudnicki (Wisłok Rzeszów) 
29 walka w kategorii 69kg
Krzysztof Burtan (Nowohucki Klub Bokserski) vs Szymon Łapa (Jawor Team Jaworzno) 
30 walka w kategorii 81kg
Ziemowit Zgoliński (Gwarek Łęczna) vs Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski) 
31 walka w kategorii 91kg
Adam Ziomek (Gimnasion Boguchwała) vs Jalc Lukas (Słowacja Miko Fit Box) 
32 walka w kategorii 91kg
Simon Gido (SKB Stropkov Słowacja) vs Karol Zieliński (Stal Rzeszów) 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.