FLOYD MAYWEATHER POWAŻNIE MYŚLI O UFC?

Stephen Espinoza, szef sportu w amerykańskiej telewizji Showtime, zapowiedział, że porozmawia z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) o potencjalnej walce w MMA.

W ostatnich dniach zaroiło się od plotek na temat możliwego startu niespełna 41-letniego Amerykanina w nowej dyscyplinie. Początek dał im sam Mayweather, który zamieścił w mediach społecznościowych krótkie nagrania, na których stoi nie w ringu, tylko w oktagonie.

"Money" Floyd ma się wkrótce udać do Minnesoty, gdzie spotka się z Espinoą. Ewentualny występ w MMA ma być jednym z tematów rozmów.

- Jest na to szansa. Jak Floyd o czymś pomyśli, to potem to zrealizuje. To on wymyślił walkę z Conorem McGregorem. Jeśli będzie tego chciał, to do tego dojdzie - oznajmił Espinoza.

W sierpniu ubiegłego roku Mayweather pokonał debiutującego w zawodowym boksie McGregora w dziesiątej rundzie walki w Las Vegas. Irlandczyk podkreśla, że Mayweather zyskałby olbrzymi szacunek, gdyby odważył się wejść do oktagonu i spotkać z nim w rewanżu.

- Zyskałbym do niego szacunek. Jeśli to jednak tylko hype, to będzie go to prześladować do końca jego dni. Ja powiedziałem, że coś zrobię, a potem to zrobiłem. Teraz jego kolej - oznajmił mistrz UFC w wadze lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.