TFL 13: IZABELA BADUREK WRACA DO ORGANIZACJI

Izabela Badurek wraca do klatki TFL, już 23 marca na gali w Lublinie. Była zawodniczka UFC oraz niegdyś TFL, Izabela Badurek po dłuższej przerwie w TFL wraca do klatki rodzinnej organizacji.Urodzona w Lublinie zawodniczka 11 kwietnia 2015 podpisała kontrakt z najlepszą na świecie Amerykańską organizacją UFC.

Z powodów macierzyńskich zawodniczka zmuszona była zawiesić karierę. Dla Izabeli będzie to sentymentalny powrót do klatki lubelskiej organizacji Thunderstrike Fight League. Reprezentantka Lubelszczyzny, powróci do oktagonu i zaprezentuje się przed własną widownią podczas gali TFL 13 'Globus' zaplanowanej na 23 marca w lubelskiej hali Globus.Izabela Badurek w TFL jest niepokonana, dwukrotnie zwyciężała nad swoimi rywalkami przed czasem.

''Wkład TFL w rozwój MMA w Polsce jest duży. Mamy zawodników TFL, którzy walczą lub walczyli jak w przypadku Izy w UFC. Jeżeli zawodniczka ponownie skupi się na odbudowaniu kariery pod banderą TFL, ma szanse ponownie zagościć na salonach UFC. Cieszę się że Iza wraca w Lublinie bo tutaj jest jej dom a każdy w swoim domu czuje się najlepiej”. – komentuje Jacek Sarna.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.