HEARN PRZEWIDUJE PRZYSZŁOŚĆ MAYWEATHERA W UFC

Kibice boksu śledzący media społecznościowe w ostatnim tygodniu wiedzą co dzieje się na profilach Floyda Mayweathera Jr.

Niepokonany mistrz 5 kategorii wagowych umieścił tam filmiki na których obecny jest w klatce MMA (1 , 2).

Co prawda "Money" po swoim zwycięstwie nad Conorem McGregorem w najbardziej dochodowej walce w historii boksu zapowiedział, że do ringu już nie wróci i nie przekonają go już pieniądze, jednak jego ostatnie wypowiedzi i wrzucane do sieci filmiki mogą dawać do myślenia.

Ze sportowego punktu widzenia, narażanie swojego dziedzictwa przez Floyda, który w boksie legitymuje się rekordem 50-0, poprzez pojawienie się w klatce było by niezrozumiałe. Na brak pieniędzy też raczej nie może narzekać.

Głos w tej sprawie zabrał również promotor m.in. Anthonego Joshuy, Eddie Hearn:

- Jeśli Floyd wejdzie do klatki UFC, możecie go już więcej nie zobaczyć. Zostałby kompletnie zgnieciony, jest jednym z największych wojowników w historii, ale myślę, że się teraz bawi, jest na to za mądry, to bardzo bystry gość, za bystry żeby wejść do oktagonu.

Wielu kibiców zarówno boksu jak i MMA uważa, że rewanż między Mayweatherem a McGregorem w formule MMA nie dojdzie do skutku, jeśli jednak tak by się stało, nie dają szans Floydowi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.