MAYWEATHER TRENUJE MMA? 'NIC MI O TYM NIE WIADOMO'

Leonard Ellerbe, od lat jeden z najbliższych współpracowników Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO) i dyrektor generalny stajni Mayweather Promotions, podkreśla, że nic nie wie na temat treningów MMA niespełna 41-letniego Amerykanina.

Mayweather wszedł niedawno do oktagonu i zamieścił krótkie nagrania w mediach społecznościowych, które dały początek plotkom, że zmierzy się ponownie z Conorem McGregorem (0-1), ale tym razem w UFC. Pytany o to, czy "Money" Floyd w ogóle trenował kiedykolwiek walkę w parterze, Ellerbe odparł krótko: - Nic mi o tym nie wiadomo.

Zapytany z kolei o reakcję na wspomniane nagrania, stwierdził: - Kiedy to zobaczyłem, to się po prostu uśmiechnąłem, tak jak to zawsze robię. Floyd to geniusz, powiem tyle. Dobrze wie, co robi.

Z treści jednego z klipów można wywnioskować, że Mayweather po prostu reklamuje jedną z firm bukmacherskich. Sam jak dotąd do krążących plotek się nie ustosunkował. McGregor stwierdził zaś, że zyskałby do niego szacunek, gdyby Amerykanin rzeczywiście zdecydował się na walkę w oktagonie.

Mayweather i debiutujący w zawodowym boksie McGregor skrzyżowali rękawice w sierpniu ubiegłego roku. Amerykanin wygrał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.