MARCIN JABŁOŃSKI WYGRAŁ W MOŁDAWII

Marcin Jabłoński (4-2) w sobotę wystąpił na gali Eagles Fighting Championship 8 w Mołdawii. Tym samym podopieczny Szymona Bońkowkiego i Pawła Derlacza wrócił na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych przed czasem. 25-latek pokonał zawodnika publiczności Gheorghe Panfilii (2-5).

- Bez względu na wynik i tak byłbym zadowolony. Bo te najtrudniejsza walkę udało mi się wygrać ,wygrałem ze swoimi problemami i poskładałem się do kupy i czuje wewnętrzny spokój. Co do walki w Mołdawii popełniłem sporo błędów, miałem gdzieś w tyle głowy ostatnie porażki i nie chciałem zbytnio ryzykować ,czułem się też lekko zardzewiały po dłuższej przerwie. Miałem spory problem z oddychaniem, po jednym z ciosów poleciał mi nos i krew nie pozwalała mi złapać oddechu. Kondycyjne czułem się bardzo dobrze przygotowania były naprawdę świetne. Nie mam zamiaru nigdy więcej chodzić do 66kg waga lekka(70kg) zostaje na stałe.
Dziękuję trenerowi Paweł Derlacz i trenerowi Szymon Bońkowski za pomoc i wiarę a także sparingpartnerom z klubu, dziękuję także tobie M za wszystko - napisał Jabłoński na koncie społecznościowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.