BABILON MMA 3: WOŁODKIEWICZ RYWALEM PEPŁOWSKIEGO

Patryk Wołodkiewicz (2-2) będzie rywalem Dawida Pepłowskiego (0-0) podczas gali Babilon MMA 3, która odbędzie się 16 marca w Radomiu. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii średniej.

Pepłowski chciał spróbować swoich sił w MMA już w 2017 roku. Blisko mu było nawet do występu na galach organizowanych przez Tomasza Babilońskiego. Pochodzący ze Zgierza zawodnik był brany pod uwagę przed galami Babilon MMA 1 (Międzyzdroje) i 2 (Legionowo). W styczniu tego roku wreszcie złożył podpis pod kontraktem. Pepłowski to bardzo utalentowany zapaśnik. Wielokrotnie sięgał po medale mistrzostw Polski. Spełnia się również jako trener zapasów w łódzkim klubie Shark Top Team. Pomagał i pomaga w przygotowaniach do walk Polakom występującym na galach federacji UFC, KSW czy ACB.

Chociaż w Radomiu stoczy swój debiutancki pojedynek w MMA, to znalezienie mu przeciwnika nie było łatwym zadaniem. Wielu zawodników odmawiało walki z Pepłowskim. Wyzwanie podjął Wołodkiewicz. Reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion ma na koncie 2 zwycięstwa i tyle samo porażek. Żadna z jego walk nie zakończyła się decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.