PÓŁFINAŁY KLZ: WROCŁAW vs ZGIERZ&RADOM

W półfinałach AZ Supra Brokers Wrocław zmierzy się z Boruta-Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz&Radom. Mecz 28 lutego rozpocznie się o godzinie 19:00 jednak już od 17:00 będzie otwarte foyer, gdzie można skorzystać z oferty barowej.

Wrocławska drużyna zapaśnicza AZ Supra Brokers Wrocław zwyciężyła wszystkie swoje mecze w fazie zasadniczej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej i ma szanse na wywalczenie sobie drogi do wielkiego finału.

Zapraszamy na mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej we Wrocławiu, na którym zmierzą się zapaśniczki i zapaśnicy ze światowej czołówki. AZ Supra Brokers Wrocław w swoim meczu półfinałowym zmierzy się z Boruta-Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz&Radom. Nad Wrocławską drużyną czuwa Józef Tracz, 3 krotny medalista olimpijski w zapasach.

Zapasy to starożytna i szlachetna dyscyplina, która reprezentuje najbardziej ogólnorozwojowy sport świata zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dzięki czemu na spotkaniach PWPW KLZ panuje rodzinna, bezpieczna atmosfera.

PWPW Krajowa Liga Zapaśnicza to zawodowa, profesjonalnie zorganizowana liga o innowacyjnej formule rozgrywek, będąca ukłonem w stronę kibiców. Dziewięcioosobowe, mieszane drużyny damsko-męskie i niezwykle widowiskowa forma spotkania sprawia, że warto zainteresować się zapasami.

Bilety w formie charytatywnej cegiełki. Kupując bilet wspierasz rozwój i cele fundacji „Akademia Zapasów Józefa Tracza”. Cegiełki będzie można nabyć przy wejściu na salę za 10 zł.

Strona WYDARZENIA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.