BABILON MMA 3: RAFAŁ HARATYK ZAWALCZY W RADOMIU

Rafał Haratyk (8-3-2, 2 KO, 4 Sub) podpisał długoterminowy kontrakt z organizacją Babilon MMA. Reprezentant klubu Daas Berskers Team Bielsko-Biała wystąpi na gali, która odbędzie się 16 marca w Radomiu.

„Polish Tank” to postać dobrze znana w Polsce i poza granicami kraju. Jest notowany w ścisłej czołówce dywizji średniej nad Wisłą. Toczył pojedynki na galach PLMMA, FEN czy EFC. Tylko w Afryce wystąpił 4-krotnie. Jednym z jego rywali był Dricus du Plessis, który jest pretendentem do pasa mistrzowskiego KSW. Haratyk był również jednym z bohaterów gali Babilon MMA 2. W grudniu 2017 roku w Legionowie po pasjonującym, 3-rundowym boju pokonał Łukasza Bieńkowskiego.

- Byłem pod wielkim wrażeniem tego starcia i dlatego uznałem, że z Haratykiem warto związać się na dłużej. Negocjacje nie należały do łatwych i dlatego cieszę się, że zakończyły się sukcesem. Wierzę, że Rafał Haratyk będzie jedną z naszych gwiazd – tłumaczy Tomasz Babiloński.

- Chciałem podziękować organizacji i menadżerowi Marcinowi Ossolińskiemu, który prowadził rozmowy w moim imieniu. Nie ukrywam, że zależało mi na podpisaniu umowy, która da mi stabilizację. Cieszę się, że będę toczył swoje walki w Polsce. Ta tym etapie kariery to idealne dla mnie rozwiązanie – wyjaśnia Haratyk. „Polish Tank” jest trzecim po Szymonie Kołeckim i Danielu Skibińskim zawodnikiem, który związał się z organizacją Babilon MMA na dłużej.

Nazwisko rywala Haratyka zostanie ogłoszone ogłoszone wkrótce. Karta walk radomskiej gali już przedstawia się bardzo ciekawie. Oprócz Haratyka wystąpią mistrz olimpijski Szymon Kołecki, Łukasz Borowski, Daniel Skibiński, Michał Elsner, Daniel Rutkowski, Mateusz Siński, Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski i Dawid Pepłowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.