BABILON MMA 3: KAMIL ONISZCZUK PODEJMIE CELIŃSKIEGO

Kamil Oniszczuk (4-0) i Paweł Celiński (3-3) dołączyli do karty walk gali Babilon MMA 3, która odbędzie się 16 marca w Radomiu. Obaj mieli się zmierzyć już w 2017 roku, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja drugiego z nich. Starcie zostało zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej.

Ten pojedynek miał się odbyć w grudniu minionego roku w Legionowie. Celiński złamał jednak palec, a w jego miejsce wskoczył inny reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion - Paweł Karwowski. Po trzech emocjonujących rundach sędziowie wypunktowali triumf Oniszczuka. W jednym z wywiadów po zwycięskiej walce zawodnik Ankosu MMA Poznań w ostry sposób odniósł się do słów Celińskiego. Powodem były ich dyskusje w mediach społecznościowych.

Najlepszym miejsce do wyjaśnienia nieporozumień jest klatka MMA i dlatego Tomasz Babiloński postanowił dać szansę występu obu zawodnikom.

Oniszczuk podpisał z organizacją długoterminowy kontrakt na wyłączność. Jest określany mianem jednego z największych talentów polskiego MMA. Ma zaledwie 21 lat i już 4 zawodowe zwycięstwa na koncie. Trenuje pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

Celiński jest starszy i bardziej doświadczony. W zawodowej karierze zanotował 3 zwycięstwa i tyle samo przegranych. Ostatni pojedynek stoczył we wrześniu minionego roku. Pokonał wówczas w Warszawie Patryka Rutę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.