CELTIC GLADIATOR 20: OSTROWSKI-KOWALSKI W OLSZTYNIE

To jedna z ciekawszych walk na Celtic Gladiator 20, która odbędzie się w formule MMA w kategorii półciężkiej, a bohaterzy tego starcia, to polska czołówka wagi półciężkiej.

Ostrowski to zawodnik reprezentujący Shark Top Team Łódź. Mateusz to wszechstronny fighter, który nie boi się wyzwań, jego walki dostarczają sporych emocji, on sam zawsze daje z siebie wszystko. Kowalski reprezentuje olsztyński klub Berkut Arrachion Olsztyn, gdzie trenuje w towarzystwie najlepszych zawodników w Polsce. Adam chce dopisać 10 zwycięstwo w swojej karierze, a doping jego kibiców w rodzinnym mieście ma tylko pomóc w osiągnięciu upragnionego celu.

Naprzeciw siebie staje dwóch gladiatorów z taką samą liczbą stoczonych walk, dla kogo klatka w hali 'Urania' okaże się zwycięska? to zobaczymy już 28 Kwietnia, czy Mateusz Ostrowski dopisze 8 zwycięstwo do swojego rekordu i wyjdzie zwycięsko z „paszczy lwa”? A może Adam Kowalski wspierany dopingiem, pokarze z czego słynie Olsztyn? Jedno jest pewne wygra sport i wy kibice, którzy będziecie świadkami tego starcia!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.