DKW FIGHT NIGHT 2: PIĄTEGO MAJA W LEGIONOWIE

Po udanym debiucie na DKW FN 1 w Chełmie, nadszedł czas na drugą edycję gali z jeszcze większym rozmachem i niesamowitymi emocjami.

Tym razem gala szykowana jest na większym obiekcie jakim jest Arena Legionowo. Nauczeni doświadczeniem jeszcze bardziej skupiamy się na dopasowaniu zawodników tak, aby wszystkie walki przyspieszały tętno widzom na hali i przed telewizorami. Fight Card stopniowo będzie ujawniany, ale już teraz możemy potwierdzić udział  m.in.: Judyta Rymarzak, Marcin Filipczak, Maciek Król, Patryk Buczko oraz Łukasz Kaśniewski. W oktagonie pojawią się również zawodnicy zaprzyjaźnionego Berkut WCA Fight Team min. brat fenomenalnego Anzora Azieva, Mansur, który po swoim występie na WCA Fight Night 4 przystapi do pojedynku na DKW Fight Night 2.

5 maja w Legionowie zostanie stoczonych 10 pojedynków w formule MMA toczących się na zasadach największej organizacji na świecie UFC.

Tym razem również nie zabraknie gości specjalnych, o których obecności jeszcze poinformujemy. W piatek 2 marca do sprzedaży internetowej trafi pierwsza pula biletów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.