KENDO: JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 3RD TOME CUP 2018

10 marca w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Tomoe Cup, czyli wyjątkowego turnieju kendo przeznaczonego wyłącznie dla kobiet. Zawodniczki z Polski i Europy rywalizować będa w 4 kategoriach.

Pomysł na organizację Tomoe Cup zrodził się pod koniec 2015 roku. Konwencja zawodów przeznaczonych wyłącznie dla kobiet, za to z wieloma kategoriam, okazała się wyjątkowa nie tylko na arenie polskiej, ale również w całej Europie.

Pierwsze dwie edycje cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród polskich kendoczek i wzbudzały zainteresowanie zagranicy. W tym roku po raz pierszy w turnieju wezmą udział zawodniczki z zagranicy, w tym przedstawicielki dużych i utytułowanych klubów.

Polskie kendoczki do wielu lat są postrzegane jako bardzo groźne zawodniczki, co potwierdzają medale zdobywane wielokrotnie na ważnych zawodach - ostatnio drużynowe srebro na zeszłorocznych mistrzostwach Europy.

W sobotę możemy spodziewać się dużego przekroju poziomu: zarówno najbardziej doświadczonych i utytułowanych zawodniczek, jak również młodszych dopiero zaczynających swoją drogę miecza.

Rywalizaca odbędzie się w kategoriach: Początkujący, kyu, dan i drużyna.

3rd Tomoe Cup 2018 odbędzie się na hali OSiR Targówek na ul. Ossowskiego 25. Początek zawodów planowany jest na godzinę 11:00 - dla widowni wstęp wolny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.