CG 20: KRYSTIAN BIELSKI vs TOMASZ MOZDYNIEWICZ

Tomasz Mozdyniewicz (3-0-0) vs Krystian Bielski (3-0-0), to kolejna arcyciekawa walka w formule MMA, do 84 kg w karcie CG 20 Olsztyn. Bielski reprezentuje klub Berkut Arrachion Olsztyn, a na swoim koncie ma 3 zwycięstwa jako zawodowiec. Zawodnik wywodzący się z kickboxingu, gdzie na amatorstwie stoczył 42 walki. Walczył, również 17 razy na ringach amatorskich w MMA.

Tomasz Mozdyniewicz po bardzo dobrym występie na CG 15 Nowy Sącz, zasłużył na udział w kolejnej edycji. Tomek na zawodowstwie wygrywał dwa razy i to przez KO, co pokazuje, że jego mocną stroną jest siła fizyczna. Na amatorstwie stoczył 20 walk, a jego bilans to 12 wygranych i 8 porażek. Reprezentuje klub Halny Nowy Sącz, gdzie umiejętności szlifuje pod okiem trenerów - Grzegorza Janusa i Rafała Wilka.

Zaczynał od MMA, walczy od 2013 roku, jego ulubiona technika to ground and pound. Ulubionym zawodnikiem Tomka, jest jego imiennik Tomasz 'Gorilla' Drwal, a hobby to każda aktywność sportowa. Poza sportem pracuje jako inżynier budownictwa w firmie produkującej okna dachowe. Od tej walki oczekuje widowiska sportowego na wysokim poziomie.

Również jak Tomek, widowiska sportowego na wysokim poziomie oczekują kibice i jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie! Na przeciw siebie w celtyckiej arenie Urania, stanie dwóch niepokonanych zawodników. Kto okaże się lepszy? Kto straci 0 w rekordzie? Te pytania zostaną rozwiane 28 kwietnia! Emocje gwarantowane.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.