TFL 13: DWA NOWE ZESTAWIENIA W KARCIE WALK

Dwa nowe zestawienia zostały dodane do karty walk zbliżającej się gali Thunderstrike Fight Leagu 13, która dwudziestego trzeciego marca odbędzie się w Lublinie.

Arbi Nashkoev vs Krystian Blezień

Po długiej absencji do klatki TFL, powraca niepokonany w organizacji Arbi Naskhoev. Podczas edycji 'Noxy Night' w Lublinie, czeczeński zawodnik skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Krystianem Blezieniem. Pojedynek odbędzie się w największej na Lubelszczyźnie Hali Globus. Starcie zakontraktowane jest w limicie do 70 kg. Obaj zawodnicy dwukrotnie wchodzili do oktagonu TFL i będzie to dla nich trzeci występ dla Thunderstrike Fight League. 

Marcin Łuczyński vs Przemysław Chimczuk

Reprezentant klubu Spartakus Cyców oraz Team Oleksiejczuk pierwszy raz pojawi się w klatce Thunderstrike Fight League. Już 23 marca w Lubelskiej Hali Globus skrzyżuje rękawice z przedstawicielem S4 Warszawa, Przemysławem Chimczukiem. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie kategorii ciężkiej do 120 kg. Ciekawostką i smakiem gali jest fakt i Łuczyński trenuje pod okiem Michała Oleksiejczuka, natomiast Chimczuka przygotowuje Tomasz Janiszewski. Przypomnijmy że Lord na gali TFL 7, pokonał weterana, wybitnego reprezentanta Polski w zapasach Tomasza Janiszewskiego. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.